HVHXIV. bienále HOŘOVICE VÁCLAVA HRABĚTE 2020 JE VYHLÁŠENO!

Cibulový jarmark

cibulový jarmark

Heligónka

heligonka

Logo mobilní aplikace

Volně ke stažení:

• 1

Běhej lesy oznamuje termíny a spouští registrace. Horkou novinkou jsou extra dlouhé trasy!

Závody Běhej lesy se v sezoně 2020 těšily velké oblibě. Zúčastnilo se jich totiž 14 515 závodníků, což je historicky nejvíce od roku 2015. Seriál láká závodníky na nejkrásnější místa české přírody, a to na různé délky tras. Horkou novinkou letošní sezony jsou i extra dlouhé trasy, které jsme zařadili na vybrané závody. Sezonu jsme už rozběhli výzvou k odtajnění termínů v aplikaci STRAVA. Mezník 2021 km jsme pokořili za 2 dny, a tady jsou slíbené termíny z lesa.

20. 11. 2020 Zobrazit více

O prvnímkole Poháru Českého svazu Taekwon-Do ITF, které proběhlo v Třeboni7

Jsme NEJVĚTŠÍ ŠKOLA BOJOVÝCH UMĚNÍ, která působí v několika desítkách městech v ČR a právě se připravujeme na nejvýznamnější závod v roce Mistrovství Evropy 2020 v Taekwon-do ITF v Praze. Velmi tvrdou nominací na základě výsledku z jediného loňského MČR, kde závodilo přes 500 závodníků, úspěšně prošlo 15 našich závodníků, kteří v těchto měsících prochází velmi náročnou sportovní přípravou.

Jsme NEJVĚTŠÍ ŠKOLA BOJOVÝCH UMĚNÍ, která působí v několika desítkách městech v ČR a právě se připravujeme na nejvýznamnější závod v roce Mistrovství Evropy 2020 v Taekwon-do ITF v Praze. Velmi tvrdou nominací na základě výsledku z jediného loňského MČR, kde závodilo přes 500 závodníků, úspěšně prošlo 15 našich závodníků, kteří v těchto měsících prochází velmi náročnou sportovní přípravou. Tým naší školy také doplňují dva oficiální koučové, rozhodčí a člen organizačního výboru. Součástí přípravy byly i dva veledůležité závody, kterých jsme se účastnili - Pohár Českého svazu Taekwon-Do ITF a mezinárodní soutěž Czech open.

V sobotu 15. 2. 2020 se konalo první kolo Poháru Českého svazu Taekwon-Do ITF, které proběhlo v Třeboni. Ze skupiny cvičící v Hořovicích se těchto závodů zúčastnila Barbora Smrčinová, která získala stříbrnou medaili ze sportovního boje. Tímto Báře gratulujeme a děkujeme za snahu a skvělé výkony.

Držte našim závodníkům na Mistrovství Evropy palce, aby se jim na závodech dařilo co nejlépe. A nezapomeňte, že je také můžete přijít podpořit osobně.

Chtěli byste si též zacvičit? Potkat se s vítězi a třeba se jednou také účastnit některých závodů?

Přidejte se k nám každé pondělí od ‬17:00 v sokolovně města Hořovice a každou středu v 17:00 v 1. ŽŠ Hořovice. Přihlásit se můžete kdykoliv během celého roku! Naše škola, Ge-Baek Hosin Sool, je co do počtu členů největší školou v ČR, nabízíme bezkonkurenční školné a místa ke cvičení máme rozmístěna po většině republiky. Výbavu (dobok, lapu, chrániče) rozdáváme jako jediná škola v republice ZDARMA při absolvování zkoušek.‬

Nikol Křížová, Ge-Baek Hosin Sool

Barča Smrčinová

21. 3. 2020 Zobrazit méně

ŠKOLA TAEKWON-DO ITF GHBS OPĚT NEJLEPŠÍ V ČR!

Na podzim se každoročně konají v moderním korejském bojovém umění Taekwon-Do ITF dva ze tří nejvýznamnějších závodů v roce, a sice 2. kolo soutěže středisek talentované mládeže a Mistrovství České republiky. Letos obě klání probíhala ve Sportovním areálu Nymburk, zazávodili si zde jak starší, tak i ti nejmenší z nás.

10. 12. 2019 Zobrazit více

FK Hořovicko – fotbal - Podzim 2019

Výsledky z utkání mladších žáků v okresním přeboru (O.P.) a krajském přeboru (K.P.)

Výsledky z turnajů okresního přeboru (O.P.) mladších a starších přípravek

3.část - 18.10. – 17.11.2019

21. 11. 2019 Zobrazit více

Jana Adámková ve čtvrtfinále v Bulharsku

Hořovická badmintonistka Jana Adámková vybojovala začátkem listopadu v konkurenci 25 nejlepších českých hráček do 17 let zlatou medaili ve dvouhře dívek a získala tak pro Hořovice další velice ceněný titul.

8. 11. 2019 Zobrazit více

FK Hořovicko

Krajský přebor „mladší žáci“
trenér: Jindřich Novotný