HVHXIV. bienále HOŘOVICE VÁCLAVA HRABĚTE 2020 JE VYHLÁŠENO!

Cibulový jarmark

cibulový jarmark

Heligónka

heligonka

Logo mobilní aplikace

Volně ke stažení:

• 1

Běhej lesy oznamuje termíny a spouští registrace. Horkou novinkou jsou extra dlouhé trasy!

Závody Běhej lesy se v sezoně 2020 těšily velké oblibě. Zúčastnilo se jich totiž 14 515 závodníků, což je historicky nejvíce od roku 2015. Seriál láká závodníky na nejkrásnější místa české přírody, a to na různé délky tras. Horkou novinkou letošní sezony jsou i extra dlouhé trasy, které jsme zařadili na vybrané závody. Sezonu jsme už rozběhli výzvou k odtajnění termínů v aplikaci STRAVA. Mezník 2021 km jsme pokořili za 2 dny, a tady jsou slíbené termíny z lesa.

20. 11. 2020 Zobrazit více

O prvnímkole Poháru Českého svazu Taekwon-Do ITF, které proběhlo v Třeboni7

Jsme NEJVĚTŠÍ ŠKOLA BOJOVÝCH UMĚNÍ, která působí v několika desítkách městech v ČR a právě se připravujeme na nejvýznamnější závod v roce Mistrovství Evropy 2020 v Taekwon-do ITF v Praze. Velmi tvrdou nominací na základě výsledku z jediného loňského MČR, kde závodilo přes 500 závodníků, úspěšně prošlo 15 našich závodníků, kteří v těchto měsících prochází velmi náročnou sportovní přípravou.

21. 3. 2020 Zobrazit více

ŠKOLA TAEKWON-DO ITF GHBS OPĚT NEJLEPŠÍ V ČR!

Na podzim se každoročně konají v moderním korejském bojovém umění Taekwon-Do ITF dva ze tří nejvýznamnějších závodů v roce, a sice 2. kolo soutěže středisek talentované mládeže a Mistrovství České republiky. Letos obě klání probíhala ve Sportovním areálu Nymburk, zazávodili si zde jak starší, tak i ti nejmenší z nás.

ŠKOLA TAEKWON-DO ITF GHBS OPĚT NEJLEPŠÍ V ČR!

Největší škola taekwon-do ITF Ge-Baek Hosin Sool se v podzimních celorepublikových závodech umístila opět na nejlepších místech! I tento rok se konaly na podzim dva ze tří nejdůležitějších závodů v roce, a sice finále závodů Středisek talentované mládeže a Mistrovství České republiky, ta se nám po několikáté podařila obhájit, a získat opět titul nejúspěšnější školy České republiky.

První vítězné závody, Celorepublikové setkání středisek talentované mládeže, probíhaly o víkendu 19. až 20. října 2019 ve sportovním centru ČUS Nymburk. Středisko STM Praha 2, jehož jsme součástí, zde své 1. místo vybojovalo s počtem 62 zlatých medailí, sečteno z obou kol, a závodilo za něj celkem 128 závodníků. Máme zde spoustu talentů, mezi které patří také Lukáš Rydrych. Ten se i přes silnou konkurenci probojoval k bronzové medaili ze sestav, dále získal dvě zlaté medaile z týmového sportovního boje a speciálních technik. Dále získal bronzovou medaili ze sestav Jan Rydrych. My jim tímto blahopřejeme a děkujeme mu za snahu a odhodlání.

Mistrovství České republiky se také uskutečnilo ve sportovním centru ČUS Nymburk o víkendu 8. - 10. listopadu 2019. Dohromady zde soutěžilo 30 škol s 395 závodníky, z nichž bylo 101 z naší školy. Naše škola Ge-Baek Hosin Sool získala 34 zlatých medailí, což je nejvíce v historii českého teakwonda, a také jsme všichni překonali sami sebe k dosažení takového výsledku. K celkovému vítězství nám dopomohla Barbora Smrčinová, která získala zlatou medaili, a to ze sportovního boje, tudíž se Barča nominovala na Mistrovtsví Evropy, které se bude konat v Praze v dubnu 2020. I teď tak Báře patří náš velký dík za účast a úžasný výsledek, kterým přispěla k naší výhře.

bara smrcinova

Proto neváhejte a přidejte se k nám! Každé pondělí v sokolovně města Hořovice od 17:00 nebo ve středu v 1. ZŠ od 17:00.

Pro bližší informace navštivte náš web na tkd.cz.

Zároveň bychom tímto chtěli poděkovat radnici města Hořovice za granty, jež nám darovalo pro podporu naší školy a jejího fungování.

Nikol Křížová, Ge-Baek Hosin Sool

10. 12. 2019 Zobrazit méně

FK Hořovicko – fotbal - Podzim 2019

Výsledky z utkání mladších žáků v okresním přeboru (O.P.) a krajském přeboru (K.P.)

Výsledky z turnajů okresního přeboru (O.P.) mladších a starších přípravek

3.část - 18.10. – 17.11.2019

21. 11. 2019 Zobrazit více

Jana Adámková ve čtvrtfinále v Bulharsku

Hořovická badmintonistka Jana Adámková vybojovala začátkem listopadu v konkurenci 25 nejlepších českých hráček do 17 let zlatou medaili ve dvouhře dívek a získala tak pro Hořovice další velice ceněný titul.

8. 11. 2019 Zobrazit více

FK Hořovicko

Krajský přebor „mladší žáci“
trenér: Jindřich Novotný