Logo mobilní aplikacegoogle-play-downloadapp-store-download

Policisté žádají veřejnost o pomoc se ztotožněním pachatelů vloupání

Hořovičtí policisté pátrají po totožnosti neznámých pachatelů, kteří dne 2. 5. 2019, kolem 04.00 hodiny ranní vnikli na pozemek u zahradní chatky v Hořovicích

Policisté žádají veřejnost o pomoc se ztotožněním pachatelů vloupání

BEROUNSKO – Mají k dispozici jejich fotografie.

Hořovičtí policisté pátrají po totožnosti neznámých pachatelů, kteří dne 2. 5. 2019, kolem 04.00 hodiny ranní vnikli na pozemek u zahradní chatky v Hořovicích, v ulici Klostermannova, kde nejprve přelezli 180 cm vysoké oplocení zahrady, poté přešli k zahradní chatce a prohlédli si prostor pod přístřeškem a z místa odešli. Z následujícího sledu událostí je jasné, že si toto místo nejprve vytipovali, neboť

druhý den 3. 5. 2019, v době od 04.00 hodin do 06.00 hodin se na stejné místo vrátili, aby zde provedli vloupání do vnitřních prostor. Opět nejprve přelezli 180 cm vysoké oplocení zahrady, na zahradě došli k zahradní chatce, kde v místě pod přístřeškem, u skladu nářadí, vyšroubovali závěsy dveří a vnikli dovnitř. Místnost prohledali a odcizili dvojramennou vodováhu s úhelníkem. Pachatelé se poté za pomoci šroubováku snažili vypáčit petlici s visacím zámkem i na druhých uzamčených dveřích, což se jim však nepodařilo.

Jednání obou pachatelů zachytila fotopast, která se na místě nacházela. Policisté tak mají k dispozici fotografie podezřelých a žádají kohokoliv, kdo by muže poznal, aby tyto informace sdělil na Obvodní oddělení Hořovice tel. 974 872 710 neb na linku 158.

Více na: http://www.policie.cz/docDetail.aspx?docid=22465865&docType=ART

por. Bc. Marcela Pučelíková
P ČR Beroun
14. května 2019

15. 5. 2019 Zobrazit méně

Zloděj vykopal a odcizil 28 okrasných stromů

Není vyloučeno, že je bude nabízet k prodeji.

6. 3. 2019 Zobrazit více

Ze zpráv Policie ČR

BEROUNSKO – Střet autobusu s chodcem.Vloupání do vozidla. Vloupání do rekreační chaty.
Zloděj využil nepozornosti poškozené. Neznámí řidiči.

20. 12. 2018 Zobrazit více

Počty dopravních nehod s účastí chodců stoupají

Dopravní policisté upozorňují na zvýšený počet dopravních nehod, při kterých došlo ke sražení chodců. Za poslední měsíc vyjížděli dopravní policisté již k osmi dopravním nehodám na našem okrese, kdy došlo ke střetu vozidla s chodcem. Poměrně často bývá chodec sražen na přechodu pro chodce. Není však výjimkou že i na jiných místech, avšak většinou ve městech nebo obcích.

19. 12. 2018 Zobrazit více

BEROUNSKO – Hledaný muž by se mohl pohybovat i na našem okrese.

Už více než rok a půl pátrá policie po dvaačtyřicetiletém muži, který je podezřelý ze spáchání majetkové trestné činnosti a trestné činnosti v oblasti drogové kriminality

22. 3. 2018 Zobrazit více

Policisté varují před podvodným jednáním na internetu

Kriminalisté upozorňují na několik případů podvodného jednání prostřednictvím internetové inzerce. Neznámý pachatel zde vystupuje jako řecký zubař, který pod smyšlenou legendou, že se vrací zpět do své země, nabízí k prodeji motorové vozidlo za velice příznivou cenu.

12. 2. 2018 Zobrazit více

Policisté varují: Dopravních nehod se zvěří přibývá

Policisté k dopravním nehodám, kdy řidičům zkříží jízdní dráhu lesní zvěř, vyjíždějí poměrně často. Apelují proto na všechny, aby předem počítali s tím, že k takovému střetu může dojít a přizpůsobili jízdu tak, aby dokázali včas zareagovat.

30. 1. 2018 Zobrazit více

Dětský letní tábor

Město Beroun ve spolupráci s městem Hořovice uspořádalo další ročník tábora pro děti ze sociokulturně znevýhodněného prostředí.

23. 1. 2018 Zobrazit více

Krádež urny ze hřbitova

Hořovičtí policisté řeší případ, ke kterému došlo v době od 16:00 hod. dne 24.11.2017 do 14:00 hod. dne 25.11. 2017 v obci Hořovice.

28. 11. 2017 Zobrazit více

Upozornění pro držitele zbrojních průkazů

Policisté připomínají držitelům zbrojních průkazů, že je třeba ohlídat si dvouměsíční zákonnou lhůtu před skončením platnosti průkazu.

1. 11. 2017 Zobrazit více