Logo mobilní aplikace

Volně ke stažení:

Společná profesionalizace sociální práce na obcích

Společná profesionalizace sociální práce na obcíchMěsto Hořovice se zapojilo do projektu s názvem „Společná profesionalizace sociální práce na obcích“, který od dubna 2020 realizuje Centrum pro komunitní práci střední Čechy.

1. 6. 2020 Zobrazit více

Komunikujte s úřady online, zdarma a bezpečně - datové schránky

Zjednodušte si život
Komunikujte elektronicky
a ušetřete čas i peníze

29. 5. 2020 Zobrazit více

Bezplatná psychoterapeutická linka ANTÉNA  pod Českou asociací pro psychoterapii

Linka funguje denně od 8:00 do 22:00 a tel. č. je: 212 812 540, více na https://psychoterapie.cz/.

6. 4. 2020 Zobrazit více

Prevence kriminality pro seniory

Obava z celosvětově rozšířené nákazy COVID – 19, která zasáhla také Českou republiku, dopadá v této době i na jednu z nejohroženějších skupin obyvatel – seniory.

Ti jsou tak v současné době mnohdy nuceni zejména využít cizí pomoci. Tou může být pomoc od blízké osoby, souseda, ale také od různých dobrovolnických organizací, které se do pomoci seniorů aktivně zapojují.

31. 3. 2020 Zobrazit více

Základní informace k projednávání přestupků

postihujících porušení opatření přijatých v době nouzového stavu

26. 3. 2020 Zobrazit více

Jak žít spolu a s virem Covid 19

Získejme čas a uchovejme dobrou mysl
Vážení spoluobčané, sousedky a sousedé,
ať je nám osm nebo osmdesát, ať jsme právě teď zdravotníky nebo pacienty čekajícími na operaci, studentkami, žáky, učiteli, politiky a jejich oponenty, prodavačkami nebo nakupujícími, úředníky nebo lidmi,
kteří potřebují prostřednictvím úřadu dosáhnout na pomoc, všechny nás v těchto měsících spojuje možnostonemocnět. Ať chceme nebo nechceme, patříme k sobě a potřebujeme se. Nejsme v tom sami.
Pojďme vydržet tlak nejistot a zůstat solidární. Zvládat věci společně. Po prvních semknutých dnech pravděpodobně zažijeme dny nebo týdny rozčarování a vyčerpání. I pak ale budeme muset ještě několik měsíců spolu a s Covidem-19 co možná nejnormálněji žít.

23. 3. 2020 Zobrazit více

Důležité kontakty v době epidemiologické krize

Informační linky, weby, psychologická podpora

22. 3. 2020 Zobrazit více

Nabídka neziskové organizace Elpida pro seniory

Nezisková organizace Elpida, která pomáhá seniorům nabízí obyvatelům Středočeského kraje profesionální pomoc bezplatné Linky seniorů na tel. čísle 800 200 007, která je v provozu každý den do 8 do 20 hodin v době vyhlášení nouzového stavu.

16. 3. 2020 Zobrazit více

Požadavky na poskytnutí pomoci ve smyslu zajištění nezbytných životních potřeb pro seniory

Vážení,
současnou životní situaci nás občanů, zejména však seniorů a lidí se zhoršenou pohyblivostí, komplikuje možné onemocnění COVID-19. Protože se začínají objevovat požadavky na poskytnutí pomoci ve smyslu zajištění nezbytných životních potřeb /např. nákupy, lékárna, obědy,……/ s dovozem do domácností, informuji občany, aby v těchto případech volali na kontaktní čísla naší organizace Digitus Mise, z.ú. jako poskytovatele sociálních služeb: tel.: 739 833 316, 731 041 762, 603 252 198,
kde jim poskytneme potřebné informace o pomoci.

15. 3. 2020 Zobrazit více