Logo mobilní aplikace

Volně ke stažení:

Návštěvy v Domově Na Výsluní a regulace návštěv od 26. 3. 2021

Nutná telefonická rezervace času návštěvy.
Respektujte opatření k ochraně seniorů.

26. 3. 2021 Zobrazit více

Platnost STK prodloužena. Zatím nemusíte měnit ani propadlý řidičák

Propadlé řidičské průkazy (nebo profesní způsobilost řidiče, která je zapsaná kódem v řidičském průkazu) či propadlé technické prohlídky vozidel se prodlužují o 10 měsíců. Prodloužení se týká dokladů propadlých v období od 1. září 2020 do 30. června 2021. Platnost českých průkazů, technických prohlídek či licencí je prodloužena o 10 měsíců v celé Evropské unii ode dne jejich původní platnosti. Prodloužení platnosti dokladů je dalším krokem ke snížení mobility občanů v rámci protiepidemických opatření proti Covidu 19. Lidé mohou evropské nařízení využívat od 6. března 2021.

11. 3. 2021 Zobrazit více

Informační leták hejtmanky o očkovacích látkách

- Zapojení praktických lékařů do očkování
- AstraZeneca
- Comirnaty (Pfizer/BioNTech)
- Moderna

8. 3. 2021 Zobrazit více

Informační leták hejtmanky o změnách maturitních a závěrečných zkoušek

8. 3. 2021 Zobrazit více

Charita Beroun se zapojila do sbírky respirátorů pro lidi v nouzi

Charita Beroun se zapojila do sbírky respirátorů pro lidi v nouzi, jsou distribuovány i do Hořovic pro lidi bez přístřeší.

5. 3. 2021 Zobrazit více

Individuální poradenství pro cizince

Konzultace během období COVID-19 na Městském úřadě Hořovice každé pondělí 13:00 – 15:00 bez objednání a každé pondělí dopoledne po předchozím objednání na telefonním čísle 605 215 649

22. 2. 2021 Zobrazit více

Kontaktní místo policie POL POINT

Nový způsob komunikace občana s policií

12. 2. 2021 Zobrazit více

Informace o celostátním opatření upravující podmínky chovu drůbeže

NAŘÍZENÍ STÁTNÍ VETERINÁRNÍ SPRÁVY,
TISKOVÁ ZPRÁVA – Ptačí chřipka je potvrzena v dalších dvou lokalitách, SVS přijímá veterinární opatření v celé ČR

27. 1. 2021 Zobrazit více

Vše o očkování

- Vše o očkování - senioři 80 +
- Mapa očkovacích míst
- Vše o očkování

12. 1. 2021 Zobrazit více

Změny v hromadné dopravě Berounska a Hořovicka začínají v neděli 13. prosince

Také Hořovicko se od letošního prosince stává součástí uceleného projektu Integrované dopravy Středočeského kraje. Do tohoto systému bude zakomponována také městská hromadná doprava (linka C9), která bude samozřejmě nadále všem pasažérům poskytována zdarma. Zmíněnou linku od 13. prosince 2020 nahradí tři autobusové linky: 531, 643 a 648.

11. 12. 2020 Zobrazit více