Logo mobilní aplikace

Volně ke stažení:

Centrum pro integraci cizinců - Poradna v Hořovicích má novinku

Hledáte práci? Potřebujete poradit s bytem? Chcete změnit zaměstnavatele?

13. 7. 2020 Zobrazit více

Magdaléna - terénní program Magdalena - Berounsko, o. p. s.

Informační materiál pro klienty TP - MB

22. 6. 2020 Zobrazit více

Sociální služby na Hořovicku mají nový web

pruvodcepomoci-horovice.cz

16. 6. 2020 Zobrazit více

Jdete si pro nový občanský průkaz - eobčanku?

Nezapomeňte si novou občanku aktivovat a komunikujte s veřejnou správou online!
Jak na to? Viz níže...

5. 6. 2020 Zobrazit více

Společná profesionalizace sociální práce na obcích

Společná profesionalizace sociální práce na obcíchMěsto Hořovice se zapojilo do projektu s názvem „Společná profesionalizace sociální práce na obcích“, který od dubna 2020 realizuje Centrum pro komunitní práci střední Čechy.

1. 6. 2020 Zobrazit více

Komunikujte s úřady online, zdarma a bezpečně - datové schránky

Zjednodušte si život
Komunikujte elektronicky
a ušetřete čas i peníze

29. 5. 2020 Zobrazit více

Bezplatná psychoterapeutická linka ANTÉNA  pod Českou asociací pro psychoterapii

Linka funguje denně od 8:00 do 22:00 a tel. č. je: 212 812 540, více na https://psychoterapie.cz/.

6. 4. 2020 Zobrazit více

Prevence kriminality pro seniory

Obava z celosvětově rozšířené nákazy COVID – 19, která zasáhla také Českou republiku, dopadá v této době i na jednu z nejohroženějších skupin obyvatel – seniory.

Ti jsou tak v současné době mnohdy nuceni zejména využít cizí pomoci. Tou může být pomoc od blízké osoby, souseda, ale také od různých dobrovolnických organizací, které se do pomoci seniorů aktivně zapojují.

31. 3. 2020 Zobrazit více

Základní informace k projednávání přestupků

postihujících porušení opatření přijatých v době nouzového stavu

26. 3. 2020 Zobrazit více

Jak žít spolu a s virem Covid 19

Získejme čas a uchovejme dobrou mysl
Vážení spoluobčané, sousedky a sousedé,
ať je nám osm nebo osmdesát, ať jsme právě teď zdravotníky nebo pacienty čekajícími na operaci, studentkami, žáky, učiteli, politiky a jejich oponenty, prodavačkami nebo nakupujícími, úředníky nebo lidmi,
kteří potřebují prostřednictvím úřadu dosáhnout na pomoc, všechny nás v těchto měsících spojuje možnostonemocnět. Ať chceme nebo nechceme, patříme k sobě a potřebujeme se. Nejsme v tom sami.
Pojďme vydržet tlak nejistot a zůstat solidární. Zvládat věci společně. Po prvních semknutých dnech pravděpodobně zažijeme dny nebo týdny rozčarování a vyčerpání. I pak ale budeme muset ještě několik měsíců spolu a s Covidem-19 co možná nejnormálněji žít.

23. 3. 2020 Zobrazit více