Logo mobilní aplikacegoogle-play-downloadapp-store-download

Hořovický policista zachránil muže, který si chtěl vzít život

Policistům se podařilo lokalizovat sebevraha

Dne 29. 6. 2019 okolo deváté hodiny ranní přijali policisté oznámení o tom, že 32letý muž má v úmyslu na vyhlídce Jindřichova Skála v bývalém vojenském prostoru Brdy spáchat sebevraždu.

Muž měl u sebe připravenou hořlavinou, kterou se chtěl polít a měl v úmyslu se zapálit a skočit ze skalního masivu. Policisté okamžitě zahájili pátrací akci, do které byli zapojeni policisté z okresů Beroun a Příbram. Na místo byl vyslán také policejní psovod se psem, kriminalisté, policisté z obvodních oddělení, dopravní policisté a také hasiči. Nasezen byl rovněž policejní vrtulník. Osobu se jimnakonec před spácháním sebevraždy povedlo lokalizovat a vypátrat.

Muže se podařilo díky policistům a jejich součinnosti zachránit a to především zásluhou policisty z Obvodního oddělení Hořovice, který na místě s mužem navázal kontakt a od sebevražedného úmyslu jej odradil. Tomuto policistovi patří velké poděkování, stejně tak i dalším, kteří byli do akce nasazeni, za záchranu toho nejcennějšího, a tím je lidský život. Muž byl po prvotním ošetření převezen k hospitalizaci do psychiatrické léčebny.

por. Bc. Marcela Pučelíková
komisař

KRAJSKÉ ŘEDITELSTVÍ POLICIE STŘEDOČESKÉHO KRAJE
Kancelář ředitele krajského ředitelství
Oddělení tisku a prevence

1. 7. 2019 Zobrazit méně

OMEZENÝ PROVOZ ÚŘADU V ÚŘEDNÍ DNY PO 14. HODINĚ

Vážení,
dovolte mi vám oznámit, že z důvodu vysokých teplot v kancelářích mohou úředníci využít
zkrácené pracovní doby v úřední dny (minimálně však do 14. hodiny). Vždy bude zachována služba v rámci odboru, za což zodpovídá konkrétní vedoucí odboru.

26. 6. 2019 Zobrazit více

Společnost Arriva hledá řidiče autobusu

Pojďte řídit s námi!

25. 6. 2019 Zobrazit více

Kriminalisté pátrají po pohřešovaném muži

Od 26. 5. 2019 pátrají berounští kriminalisté po muži: Daniel Janda, nar. 9. 3. 1987, trvale bytem Slapská, Beroun.

30. 5. 2019 Zobrazit více

Celkové porovnání položek výpočtu ceny podle cenových předpisů pro vodné a stočné 2018

Jednotlivé položky jsou členěny v souladu s přílohou č. 20 Vyhlášky č. 428/2001 Sb.,
kterou se provádí zákon č. 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou
potřebu, v platném znění. Vyúčtování bylo zpracováno v aplikaci VSVaK.

16. 5. 2019 Zobrazit více

Město Hořovice otevřelo pro osoby s nízkými příjmy bezplatnou právní poradnu

Právní poradenství je poskytováno v budově Městského úřadu Hořovice, Palackého náměstí 640, č. dveří 116 (bezbariérový vchod z parkoviště za budovou),  pouze na objednání.

14. 5. 2019 Zobrazit více

Informace ke spolkům a bývalým občanským sdružením

Spolkům stanoví Občanský zákoník od roku 2014 určité povinnosti, které je třeba splnit!

23. 4. 2019 Zobrazit více

Napouštění bazénů v nadcházejícím období

Napouštění bazénů v nadcházejícím obdobíTisková zpráva společnosti VAK Beroun

17. 4. 2019 Zobrazit více