Logo mobilní aplikacegoogle-play-downloadapp-store-download

OZNÁMENÍ O HAVÁRII VODOVODNÍHO ŘADU

Oprava havárie vodovodního řadu v Hořovicích dne 13.5.2019

13. 5. 2019 Zobrazit více

Starostové se školili, jak zvládat mimořádné události

V současnosti probíhají po celém Středočeském kraji jednotlivá školení starostů obcí zaměřená na zvládání mimořádných událostí a krizových situací. Jedno takové školení se uskutečnilo dne 11. dubna 2019 na nové požární zbrojnici v Komárově.

26. 4. 2019 Zobrazit více

Informace ke spolkům a bývalým občanským sdružením

Spolkům stanoví Občanský zákoník od roku 2014 určité povinnosti, které je třeba splnit!

23. 4. 2019 Zobrazit více

Napouštění bazénů v nadcházejícím období

Napouštění bazénů v nadcházejícím obdobíTisková zpráva společnosti VAK Beroun

17. 4. 2019 Zobrazit více

KINO V HOŘOVICÍCH MŮŽE BÝT!

Dne 4. dubna 2019 proběhla v prostoru městského kina veřejná prezentace obnovy této budovy a jejího zaměření.

9. 4. 2019 Zobrazit více

SETKÁNÍ OBČANŮ S VEDENÍM STŘEDOČESKÉHO KRAJE

Setkání občanů s vedením Středočeského kraje se uskuteční ve čtvrtek 11. dubna od 16:00 hodin v sále hořovické radnice.

9. 4. 2019 Zobrazit více

SVOZ OBJEMOVÉHO ODPADU A ŽELEZNÉHO ŠROTU

Městský úřad Hořovice

ve spolupráci s firmou AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. Hořovice

uskuteční od 13.5. do 28.5.2019

SVOZ OBJEMOVÉHO ODPADU A ŽELEZNÉHO ŠROTU

Na níže uvedená místa budou dle stanovených termínů od 10:00 přistaveny dva velkoobjemové kontejnery. Tyto kontejnery budou odvezeny následující den ráno.

Za objemový odpad se považuje pouze ostatní odpad z domácností (např. matrace, nábytek, staré šatstvo apod.), objemový odpad není stavební suť a nebezpečný odpad.

Kontejnery budou přistaveny na stanoviště od 10:00 hodin.

Sběrná místa objemového odpadu a železného šrotu:

13.5.                Sklenářka – sídliště

14.5.                U Společenského domu

15.5.                Sídliště K. Sezimy

16.5.                Tichá ul. (křižovatka ul. Tichá-Nová)

20.5.                U Rybníčku

21.5.                Palachova ul. (proti obchodům)

22.5.                Anýžova ul.(křiž.s ul. Svatopluka Čecha)

23.5                 Letná (vjezd ke koupališti-proti tobogánu)

27.5.                Vrbnovská ulice (podélné parkoviště u zámecké zdi)

28.5.                Křižovatka ul. Valdecká - Kamenná (nad provozovnou AVE CZ s.r.o.)

Žádáme občany o dodržení sběrové  kázně,  tzn. o  třídění a ukládání odpadů pouze do označených kontejnerů. Shromažďování odpadu na sběrných místech před přistavením kontejnerů či ukládání mimo kontejnery bude považováno za přestupek proti veřejnému pořádku dle par. 47 odst. 1 písm. h) zákona č. 200/1990 Sb., o přestupcích.

Děkujeme občanům za spolupráci a kladný vztah k životnímu prostředí.

MěÚ Hořovice

Odbor technický a dopravní

8. 4. 2019 Zobrazit méně

OZNÁMENÍ O HAVÁRII VODOVODNÍHO ŘADU

Oprava havárie vodovodního řadu dne 3.4.2019

3. 4. 2019 Zobrazit více

Úklid Červeného potoka

Červený potok vypadal jako odkladiště odpadu. Úředníci nasbírali 55 pytlů především plastů. Na místě se nacházely i palubní desky nebo televize, nalezena byla také peněženka s doklady.

3. 4. 2019 Zobrazit více

Rozbor vzorku skládka - Aquatest