Logo mobilní aplikace

Volně ke stažení:

Nabídka práce - pozice vedoucího úseku sociálních služeb

Domov Na Výsluní, Hořovice hledá do svého pracovního týmu nového kolegu/kolegyni na pozici vedoucího úseku sociálních služeb.

25. 1. 2022 Zobrazit více

Tříkrálová sbírka na Berounsku vynesla přes čtvrt milionu!

Tříkrálová sbírka skončila v neděli 16. ledna 2022.  Letos i přes nepříznivou covidovou situaci je celonárodní výsledek nad očekávání vysoký. A pro Charitu Beroun se podařilo získat  251.103 Kč! Náš nový tříkrálový rekord!

24. 1. 2022 Zobrazit více

FUNGOVÁNÍ ÚŘADU – ODBOR TECHNICKÝ A DOPRAVNÍ – č.p. 640 (MĚSTSKÝ ÚŘAD)

Oznámení o omezeném fungování odboru technického a dopravního z epidemiologických důvodů do odvolání.

24. 1. 2022 Zobrazit více

Kotlíkové dotace

Máte zastaralý neekologický kotel na pevná paliva?
Do 1. září 2022 je třeba ho vyměnit nebo požádat o dotaci na nový, jinak hrozí sankce.
Jakých kotlů se to týká? A jak požádat o dotaci? Vše najdete na webu Středočeského kraje

10. 1. 2022 Zobrazit více

Středočeská veřejná doprava se připravuje na vlnu Omikronu

Vzhledem k očekávanému prudkému nárůstu incidence mutace COVID – 19 Omikron v populaci, která se týká i řidičů autobusů a členů vlakových čet na železnici, připravuje Středočeský kraj systémové opatření, kterým se zajistí maximální možná míra zabezpečení provozu veřejné hromadné dopravy na území kraje.

Absolutní prioritou zůstávají školní spoje a spoje v dopravních špičkách do a ze zaměstnání.

Již v průběhu příštího týdne lze očekávat zvýšení výpadků spojů na jednotlivých linkách v důsledku onemocnění nebo povinných karantén řidičů autobusů či strojvůdců vlaků.

S platností od 12. 1. 2022 bude dispečink PID ve spolupráci s dopravci operativně zasahovat do provozu linek – jak v autobusech, tak ve vlacích s tím, že tyto informace budou zveřejňovány denně na webu www.pid.cz a na facebooku, instagramu a twitteru (vždy opět na stránkách či kanálu PID) a to vždy v 19:00 hodin v den před následujícím dnem provozu.

• aktuální informace také najdete v PID lítačce, která je k dispozici v podobě aplikace pro mobily (IOS i Android)
  • posilujeme kapacity dispečerského řízení
  • od 17. 1. 2022 dojde k zavedení dočasně omezeného provozu s prioritou zachování školních spojů (prázdninový provoz bez omezení školních spojů!). Toto opatření se dotkne primárně linek s velkou hustotu spojů formou prodloužení intervalu

I přes takto nastavená opatření NELZE vyloučit, že v jednotlivých případech nedojde k neočekávanému výpadku spojů, který může vyplývat z pozitivních záchytů v rámci povinného testování provozních zaměstnanců při příchodu na pracoviště. Naposledy se tak stalo na lince Praha, Černý Most - Mladá Boleslav.

Výše uvedená opatření budou platit do odvolání, předpokládáme cca do poloviny února 2022.

Děkujeme za pochopení a všichni věříme v co nejbližší návrat k normálu.

Prosíme Vás, paní a pánové starostky a starostové, abyste informovali své občany, že veškeré informace v aktuální podobě obdrží nejen na webu www.pid.cz., ale rovněž také na dispečinku Pražské integrované dopravy tel. +420 234 704 560 a na těchto webových portálech a sítích.

Oldřich Buchetka

tiskový mluvčí IDSK, tel.: 725 940 097, buchetka.oldrich@idsk.cz

7. 1. 2022 Zobrazit méně

Přidejte se k našemu policejnímu týmu

BEROUNSKO – I vy se můžete stát jedním z nás a pomáhat chránit s odvahou.
Berounští policisté přivítají do svého týmu muže a ženy se smyslem pro zodpovědnou práci, při které budou chránit život a zdraví občanů České republiky a jejich majetek.

15. 12. 2021 Zobrazit více

Den otevřených dveří

Regionální dobrovolnické centrum zve na Den otevřených dveří, který se uskuteční v pondělí 24. ledna 2022 v Kavárně Včera, ul. 9. května 244/8, Hořovice

6. 12. 2021 Zobrazit více

Mimořádná okamžitá pomoc

Pomoc lidem s energiemi

22. 11. 2021 Zobrazit více

Dluhové poradenství v Hořovicích

Máte dluhy, se kterými si nevíte rady? Byla vám nařízena exekuce? Zajímá vás insolvence?

16. 11. 2021 Zobrazit více

Očkovací centrum IMUNOGEN na kraji Prahy

Očkování a testování pro Hořovice a okolí

Sluneční náměstí 2588 / 14