Logo mobilní aplikace

Volně ke stažení:

16. ročník hudební soutěže STŘEDOČESKÁ SKUTEČNÁ LIGA 2021 je spuštěn!

Skutečná liga je úspěšný talentový hudební projekt, který má za cíl vyhledat a podpořit začínající hudební skupiny a nalézt nové talenty...

26. 7. 2021 Zobrazit více

Běhej lesy Brdy zve do dříve nepřístupného vojenského újezdu

Běhej lesy Brdy tě zve do dříve nepřístupného vojenského újezdu

Čtvrtá zastávka letošní sezony Běhej lesy je již za bukem. Proč si právě tento závod zaběhnout? Protože Brdy jsou prostě bomba! Trasa tě zavede do dříve nepřístupného vojenského újezdu s rozsáhlými luhy a háji. Dostaneš se do srdce CHKO Brdy, proběhneš se "Zapovězeným lesem", kolem zřícenin, skalních útvarů či po hrázi rybníků. A to vše v příjemné atmosféře hromadného startu a závodního adrenalinu jako za dřívějších časů. Běhej lesy se na tebe těší už 24. července.

Vybrat si můžeš z tras na 4, 12 a 22 km, dále pak z dětských závodů či se zapoj i do týmových soutěží. Pro běžecké začátečníky je ideálním startem VoltaRUN, což je nesoutěžní závod, který v Brdechměří 4 km a svou účastí na něm přispěješ prostřednictvím Nadace Nova na pomoc malému bojovníkovi Adámkovi, který trpí svalovou ochablostí a vzácnou genetickou vadou, díky níž v 7 letech stále nechodí ani nemluví. VoltaRUN je vhodný i pro doprovod závodníků, kočárkáře, hendikepované nebo pro ty, kteří si na klasické trasy seriálu zatím netroufnou.

Běhej lesy myslí i na nejmenší sportovce a má pro ně připravené Dětské závody Dr. Max s trasami 500 metrů a 1 km, a to pro všechna mláďátka do 14 let. Na děti čeká kromě závodů i spoustu jiné zábavy. Medaile a tričko pro všechny, hodnotné ceny od společnosti Boll a Dr. Maxpro první tři holčičky a chlapečky a aktivní dětská zóna Sportisimo.

Na co si ještě můžeš brousit zuby? Na zázemí plné zajímavých aktivit pro celou rodinu! Vyzkoušej si běžecké boty ON a vytáhni je rovnou na závod, zajdi na tejpovací stánek GeneraliInvestments CEE, nech si poradit od Enervit - expertů na sportovní výživu nebo si třeba umixuj svoje smoothie na fruitbike kole u stánku Centrum.

Běhej lesy nemyslí jen na běžce, ale také i na přírodu. Užij si čisté občerstvovačky bez jednorázových kelímků. Na závodech Běhej lesy se totiž běhá sespeedcupem, kelímkem, který v mžiku sbalíš do kapsy či dlaně a po závodu ti zůstane už napořád. Kromě toho se na závodě poctivě třídí a nedočkáš se žádných zbytečných tisknutých brožur a letáků, vše je již v digitální podobě.

Ještě jsi na vážkách? Mrkni se na to, jak si závod užili ostatní parťáci loni prostřednictvím fotekvidea. Tak už neváhej, ulov si číslo, ať ti neuplave v Padrťských rybnících a registruj se taky. Čas na to máš do středy 21. července před sobotním závodem.

Nutno menším písmem na konci stránky – legal line partnera

*Multivitaminy Centrum jsou doplněk stravy.

15. 7. 2021 Zobrazit méně

FUNGOVÁNÍ ÚŘADU DNE 02.08.2021

13. 7. 2021 Zobrazit více

INFORMACE O PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

2.8.2021 od 7:30 do 14:00 odstávka el. proudu mj. Palackého č.p. 2.

13. 7. 2021 Zobrazit více

Nábor strážníků Městské policie Hořovice

Městská policie Hořovice přijme do svých řad nového strážníka.

12. 7. 2021 Zobrazit více

Informace o Výzvě č. 4 programu PRV-MAS Karlštejnsko

Vyhlášená Výzva MAS č. 4 Programu rozvoje venkova (PRV) obsahuje následující Fiche:
Fiche 1 – Podpora zemědělců
Fiche 6 – Podnikání v nezemědělských činnostech a cestovním ruchu
Fiche 8 - Rozvoj venkovských oblastí
Termín příjmu žádostí o dotaci MAS Karlštejnsko, z.ú., je 1.7. – 31.7.2021

1. 7. 2021 Zobrazit více

Mobilní poradna Bílého kruhu bezpečí pro oběti trestných činů

1. 7. 2021 Zobrazit více

Sbírka na pomoc lidem z jižní Moravy

Město Hořovice ve spolupráci se spolkem HOROVIZE pořádá dobrovolnou sbírku na pomoc lidem z jižní Moravy, kteří byli zasaženi ničivým tornádem.
Věcné dary (chemické prostředky, vody, trvanlivé potraviny, matrace, přikrývky a další) lze nosit na sběrná místa: 1) Radnice, Palackého nám. 2., přísálí velkého sálu. 2) Areál MSBNF (bývalý areál VaK Beroun/AVE), Valdecká 826/27 (49.8300783N, 13.9032622E)
Otevřeno:

PONDĚLÍ 28.06.2021 – 19:00 hod.

ÚTERÝ 29.06.2021 – 12:00 hod.

28. 6. 2021 Zobrazit více

Nabídky humanitární pomoci

Nabídky soukromých osob na poskytnutí humanitární pomoci v souvislosti s událostí v JMK lze zasílat na vytvořený email GŘ HZS ČR: hp@grh.izscr.cz. Tento email lze předávat lidem, kteří mají zájem poskytnout nějakou formou pomoc.

25. 6. 2021 Zobrazit více