Logo mobilní aplikacegoogle-play-downloadapp-store-download

Prevence kriminality pro seniory

Obava z celosvětově rozšířené nákazy COVID – 19, která zasáhla také Českou republiku, dopadá v této době i na jednu z nejohroženějších skupin obyvatel – seniory.

Ti jsou tak v současné době mnohdy nuceni zejména využít cizí pomoci. Tou může být pomoc od blízké osoby, souseda, ale také od různých dobrovolnických organizací, které se do pomoci seniorů aktivně zapojují.

31. 3. 2020 Zobrazit více

Informace z dnešního setkání Skupiny pro distribuci informací

-dezinfekce města
-1. dávka dezinfekčních prostředků

31. 3. 2020 Zobrazit více

Základní informace k projednávání přestupků

postihujících porušení opatření přijatých v době nouzového stavu

26. 3. 2020 Zobrazit více

Aktuální situace ve výskytu koronaviru ve Středočeském kraji a na Berounsku

Aktuální situace ve výskytu koronaviru ve Středočeském kraji a na Berounsku

24. 3. 2020 Zobrazit více

Pro občany, kteří nemají k dispozici roušky

V případě, že nemáte k dispozici roušku pro osobní potřebu, můžete si ji, po předchozí telefonické domluvě na telefonních číslech 311 545 339, 731 525 851, 778 471 952, vyzvednout na MěÚ Hořovice, odboru sociálních věcí, zdravotnictví a školství v budově Městského úřadu, Palackého náměstí 640, vchod B od parkoviště, a to v pondělí a středa 8:00 – 17:00, úterý a čtvrtek 8:00 – 13:00 a pátek 8:00 – 12:00. Maximální možný počet je jeden kus na jednoho člena rodiny.

Město Hořovice informuje: Koronavirus - Covid - 19

Aktualizované informace - nákupní doba pro seniory nově

Jak žít spolu a s virem Covid 19

Získejme čas a uchovejme dobrou mysl
Vážení spoluobčané, sousedky a sousedé,
ať je nám osm nebo osmdesát, ať jsme právě teď zdravotníky nebo pacienty čekajícími na operaci, studentkami, žáky, učiteli, politiky a jejich oponenty, prodavačkami nebo nakupujícími, úředníky nebo lidmi,
kteří potřebují prostřednictvím úřadu dosáhnout na pomoc, všechny nás v těchto měsících spojuje možnostonemocnět. Ať chceme nebo nechceme, patříme k sobě a potřebujeme se. Nejsme v tom sami.
Pojďme vydržet tlak nejistot a zůstat solidární. Zvládat věci společně. Po prvních semknutých dnech pravděpodobně zažijeme dny nebo týdny rozčarování a vyčerpání. I pak ale budeme muset ještě několik měsíců spolu a s Covidem-19 co možná nejnormálněji žít.

23. 3. 2020 Zobrazit více

Důležité kontakty v době epidemiologické krize

Informační linky, weby, psychologická podpora

22. 3. 2020 Zobrazit více