18. 10. 2017

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a místy i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 12 až 16°C, při slunečnu kolem 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Adámková přivezla bronz z Polska

Nejlepší mladá hořovická badmintonistka Jana Adámková přivezla z prvního mezinárodního turnaje nové sezóny dvě bronzové medaile.

13. 10. 2017 Zobrazit více

Taekwon-do zkoušky

Všichni zájemci o Taekwon-Do jsou srdečně zváni na tréninky, které pravidelně probíhají v Hořovicích v místní ZŠ pod vedením mistra Martina Zámečníka VII. dan; +420 603 302 739 a v místní sokolovně pod vedením Renaty Zadražilové II. dan; +420 725 596 150 a Jany Kundrátové 2. kup, +420 723 691 771. Více informací o naší škole Ge-Baek Hosin Sool najdete na internetových stránkách www.tkd.cz

29. 8. 2017 Zobrazit více

Czech Open 2017

Taekwon-do ITF

18. 4. 2017 Zobrazit více

Hořovický badminton úspěšný doma i v zahraničí

Hořovický badminton úspěšný doma i v zahraničí

badminton

Obě nejlepší mladé hořovické hráčky Jana Adámková a Veronika Čiháková zabodovaly v posledních dnech na domácích i zahraničních turnajích. Nejprve Jana Adámková vyhrála na konci března s reprezentačním družstvem ČR U17 velký mezinárodní turnaj 8 evropských zemí ve slovinském Podčetrteku. Jana, která patří do reprezentačního výběru od začátku letošního roku, se ukázala ve výborném světle a patřila mezi opory týmu. Svoji rostoucí formu potvrdila o týden později na velkém seniorském celostátním turnaji kategorie GPB, kde po výborných výkonech prošla suverénně až do finále a teprve tam ji zastavila vítězka Pavlína Krpatová z Pardubic po výsledku 22:20, 19:21, 16:21.

Veronika Čiháková startovala v prvním dubnovém týdnu na turnaji GPB U17 v Brně a také ona si odtud přivezla výborný výsledek. Ve čtyřhře juniorek dosáhla se svojí partnerkou Lenkou Kmoníčkovou až na nejvyšší stupínek a z Moravy si tak kromě zlaté medaile vezla i cenné body do celostátního žebříčku.

Velký úspěch zaznamenala také naše nejlepší dospělá hráčka Dominika Koukalová, která v dresu extraligového týmu Sokol Meteor Praha Radotín ohajovala loňský titul v nejvyšší soutěži. Po vítězství ve finále Play-off nad Českým Krumlovem a Brnem shodným poměrem 5:2 se jim to podařilo a také Dominika má na těchto výsledcích významný podíl. Je to po bronzu z Mistrovství republiky jednotlivců už její druhá velká medaile letošní sezóny.

Na závěr ještě musím s velkou radostí poděkovat všem, kteří se zasloužili o výstavbu nové městské sportovní haly. Myslím, že všichni sportovci na ni můžeme být právem pyšní a přispějme teď k tomu, aby nám tak krásná vydržela co nejdéle a my v ní mohli úspěšně sportovat a reprezentovat naše město.

Petr Koukal st.

18. 4. 2017 Zobrazit méně