18. 12. 2017

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Vojenské historické sdružení Brdy - VHSB o.s. v roce 2010.

Vojenské historické sdružení Brdy - VHSB o.s. v roce 2010.Občanské sdružení s tímto názvem pracuje v Hořovicích od května 2007. Náplní jeho činnosti je snaha o zachycení historie oblasti Středních Brd a přilehlého podbrdského regionu.
Zároveň sdružení sleduje aktuální dění v Brdech a pořádá akce pro veřejnost, které mají mimo jiné za úkol přiblížit účastníkům krásnou krajinu okolí Hořovic i její historii. Všechny důležité informace jsou dostupné na pravidelně aktualizovaných webových stránkách sdružení: www.vhsb.cz.

9. 3. 2011 Zobrazit více

Zpráva o činnosti Sboru Českobratrské Evangelické Církve v Hořovicích 2009

Bohoslužby se konaly pravidelně každou neděli a o svátcích. Jsme rádi, že se ujalo posezení po bohoslužbách - téměř vždy následuje příjemný rozhovor při kávě, čaji a buchtách. Rodinné bohoslužby se konaly na květnou neděli a první neděli v září.

1. 7. 2010 Zobrazit více

Klub filatelistů - zpráva o činnosti

V roce 1990 se Klub filatelistů stal samostatným a byl registrován v nově utvořeném Českém svazu filatelistů pod registračním číslem KF 01 – 67. Do jeho čela byl zvolen p. J. Škvára. Po jeho smrti se  stal jeho nástupcem p. V. Procházka.

29. 6. 2010 Zobrazit více

Český svaz včelařů, o.s. – zpráva o činnosti

Hlavní náplní činnosti ZO ČSV Hořovice v roce 2009 bylo zlepšení zdravotního stavu včelstev.

28. 6. 2010 Zobrazit více

Zpráva o činnosti oddílu Red Dragons Hořovice

Oddíl hořovického florbalu Red Dragons existuje od roku 2001. Za tu dobu se z amatérského celku stal na sportovní úrovni uznávaný samostatný sportovní klub. V několika posledních sezónách se klub začal intenzivně věnovat především sportovní výchově mládeže. O práci s mladými florbalisty se starají licencovaní trenéři, kteří se snaží novým mladým zájemcům o tento dynamický sport poskytnout co nejlepší zázemí.

21. 6. 2010 Zobrazit více

Vojenské historické sdružení Brdy - VHSB o.s. Zpráva o činnosti 2009

Občanské sdružení s tímto názvem bylo zaregistrováno v květnu 2007. Hlavní náplní jeho činnosti je snaha o zachycení historie oblasti Středních Brd a přilehlého podbrdského regionu.
Zároveň sdružení sleduje aktuální dění v Brdech, ale i pořádá akce pro veřejnost, které mají mimo jiné za úkol přiblížit účastníkům krásnou krajinu okolí Hořovic i její historii. Všechny informace jsou dostupné na webových stránkách www.vhsb.cz.

21. 6. 2010 Zobrazit více

Zpráva o činnosti Sportovního klubu ALIGÁTOR

Občanské sdružení - Sportovní klub Aligátor vzniklo ke dni 21. 1. 2009 a jeho prioritní činností je účelným způsobem vyplňovat volnočasové aktivity dětí školního věku a to nabídkou rozličných pohybových činností vedených v zájmových kroužcích pod odborných dozorem a organizováním sportovních soutěží.

16. 6. 2010 Zobrazit více

Klubíčko integrační centrum Beroun

Posláním Klubíčka je podpora rodin pečujících o blízkého se zdravotním postižením, podpora funkčnosti rodinného systému a zvyšování kvality života rodin se zdravotně postiženým členem. Činnosti ARPZPD v ČR, o. s. - Klub Klubíčko Beroun jsou v současné době podpořeny státním rozpočtem ČR, Středočeským krajem, sbírkovým projektem "Pomozte dětem!", rozpočtem Města Beroun a mnoha dalšími dárci.

28. 5. 2010 Zobrazit více

ASK Hořovice

Zpráva o činnosti za rok 2009 – ASK Hořovice.

27. 5. 2010 Zobrazit více

Podbrdské recesistické divadlo