22. 10. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, ojediněle přeháňky, na Moravě a ve Slezsku zpočátku občasný déšť. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Partnerství s německými městy žije!

Die Partnerschaft mit der deutschen Städten lebt!

30. 6. 2017 Zobrazit více

Hořovice patří do Evropy

Ve dnech 27. až 30. srpna letošního roku osmičlenná delegace města Hořovic slavnostně zahájila ve svém partnerském městě Gau-Algesheim evropský projekt „Společně tvoříme budoucnost Evropy“. Do projektu se zapojilo také italské město Bonavigo, které projevilo ústy svého starosty Oraria di Ricevimenta zájem navázat partnerskou spolupráci s městem Hořovice.

26. 10. 2015 Zobrazit více

Návštěva z Gau-Algesheim 15. - 17. 5 2015

O víkendu 15. – 17. června navštívila Hořovice osmičlenná delegace z německého partnerského města Gau-Algesheim, kterou vedl starosta Dieter Linck společně s místostarostou Clausfriedrichem Hassemerem.

22. 5. 2015 Zobrazit více

Koncert CHRISTIAN ERBACH CHOR

V sobotu 16. května v podvečerní čas zazněly v kostele Nejsvětější Trojice duchovní skladby v podání katolického pěveckého sboru CHRISTIAN ERBACH CHOR MĚSTA Gau-Algesheim.

20. 5. 2015 Zobrazit více

Partnerské město Gau-Algesheim