26. 5. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 19 až 23°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Hořovice patří do Evropy

Ve dnech 27. až 30. srpna letošního roku osmičlenná delegace města Hořovic slavnostně zahájila ve svém partnerském městě Gau-Algesheim evropský projekt „Společně tvoříme budoucnost Evropy“. Do projektu se zapojilo také italské město Bonavigo, které projevilo ústy svého starosty Oraria di Ricevimenta zájem navázat partnerskou spolupráci s městem Hořovice.

26. 10. 2015 Zobrazit více

Návštěva z Gau-Algesheim 15. - 17. 5 2015

O víkendu 15. – 17. června navštívila Hořovice osmičlenná delegace z německého partnerského města Gau-Algesheim, kterou vedl starosta Dieter Linck společně s místostarostou Clausfriedrichem Hassemerem.

22. 5. 2015 Zobrazit více

Koncert CHRISTIAN ERBACH CHOR

V sobotu 16. května v podvečerní čas zazněly v kostele Nejsvětější Trojice duchovní skladby v podání katolického pěveckého sboru CHRISTIAN ERBACH CHOR MĚSTA Gau-Algesheim.

20. 5. 2015 Zobrazit více

Partnerské město Gau-Algesheim