13. 12. 2018

zatazenosesnez

Bude oblačno až zataženo, místy sněhové přeháňky nebo slabé sněžení. Denní teploty -1 až 3°C. Noční teploty -2 až -6°C.

BEROUNSKO – Hledaný muž by se mohl pohybovat i na našem okrese.

Už více než rok a půl pátrá policie po dvaačtyřicetiletém muži, který je podezřelý ze spáchání majetkové trestné činnosti a trestné činnosti v oblasti drogové kriminality

22. 3. 2018 Zobrazit více

Policisté varují před podvodným jednáním na internetu

Kriminalisté upozorňují na několik případů podvodného jednání prostřednictvím internetové inzerce. Neznámý pachatel zde vystupuje jako řecký zubař, který pod smyšlenou legendou, že se vrací zpět do své země, nabízí k prodeji motorové vozidlo za velice příznivou cenu.

12. 2. 2018 Zobrazit více

Policisté varují: Dopravních nehod se zvěří přibývá

Policisté k dopravním nehodám, kdy řidičům zkříží jízdní dráhu lesní zvěř, vyjíždějí poměrně často. Apelují proto na všechny, aby předem počítali s tím, že k takovému střetu může dojít a přizpůsobili jízdu tak, aby dokázali včas zareagovat.

30. 1. 2018 Zobrazit více

Dětský letní tábor

Město Beroun ve spolupráci s městem Hořovice uspořádalo další ročník tábora pro děti ze sociokulturně znevýhodněného prostředí.

23. 1. 2018 Zobrazit více

Krádež urny ze hřbitova

Hořovičtí policisté řeší případ, ke kterému došlo v době od 16:00 hod. dne 24.11.2017 do 14:00 hod. dne 25.11. 2017 v obci Hořovice.

28. 11. 2017 Zobrazit více

Upozornění pro držitele zbrojních průkazů

Policisté připomínají držitelům zbrojních průkazů, že je třeba ohlídat si dvouměsíční zákonnou lhůtu před skončením platnosti průkazu.

1. 11. 2017 Zobrazit více

Krádež vozidla v Hořovicích - policisté žádají veřejnost o pomoc

Hořovičtí policisté pátrají po neznámém pachateli a odcizeném vozidle. Ke krádeži došlo 2.10. 2017 v hořovické ulici Obránců Míru.

5. 10. 2017 Zobrazit více

Pachtel se vloupal do hořovických garáží

Policie po pachateli, nebo pachatelích pátrá. Veřejnost žádá o pomoc.

10. 7. 2017 Zobrazit více

Neznámí pachatelé převrátili auto, pátrají po nich hořovičtí policisté

Policisté mají k dispozici kamerové záznamy, ze kterých je patrné, že okolo páté hodiny ranní postávala skupinka mladých lidí na náměstí v Hořovicích.

10. 7. 2017 Zobrazit více

Policisté pátrají po pachatelích, kteří se vloupali do vozidel

Policisté pátrají po totožnosti neznámých pachatelů, kteří provedli vloupání do zaparkovaných vozidel. Pokaždé na jiném místě v Hořovicích.