19. 1. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, během dne až oblačno. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Svoz bioodpadu v zimním období (do 31.3.2019)

Informace společnost AVE CZ
Svoz bioodpadu bude uskutečňován v pondělí odpolední směnou.

17. 1. 2019 Zobrazit více

Poradenská činnost ZO Svazu neslyšících a nedoslýchavých v Hořovicích

Poradna se uskutečňuje vždy od 10:00 – 13:00 hod. první a třetí úterý v měsíci zasedací místnosti radnice výboru ZO Svazu neslyšících a nedoslýchavých v Hořovicích.

17. 1. 2019 Zobrazit více

Muž si objednal telefon přes inzerát, stal se obětí podvodníka

Hořovičtí policisté aktuálně řeší případ podvodného jednání, kterého se dopustil zatím neznámý pachatel. Ten na internetových stránkách Sbazar.cz, inzeroval a nabízel k prodeji mobilní telefon značky Samsung Galaxy S 9+, za částku 10.000,- Kč.

Na inzerát odpověděl poškozený muž, který si jej objednal a zaplatil požadovanou částku, kterou odeslal převodem ze svého účtu na číslo účtu prodávajícího. Do dnešního dne však poškozený neobdržel objednaný mobilní telefon a ani mu nebyla vrácena částka, kterou za něj zaplatil. Prodejce přerušil veškerou komunikaci a na dotazy kupujícího již nereaguje.

Policisté upozorňují, aby si lidé při objednávání zboží vždy ověřili věrohodnost prodávajícího a pokud možno neplatili zboží předem.

9. 1. 2019 Zobrazit méně

Vloupání do vozidla – zloděj z něj odcizil batoh

Hořovičtí policisté pátrají po neznámém zloději, který se v Hořovicích vloupal do vozidla Škoda Superb.

9. 1. 2019 Zobrazit více

PODPOŘTE NÁS! Klubíčko Beroun z.ú.

PODPOŘTE NÁS! Klubíčko Beroun z.ú.Sportujte nebo choďte s EPPkou a pomozte tak Klubíčku rozšířit tréninkové pracoviště.

7. 11. 2018 Zobrazit více

Šetřete vodou, žádají Vodovody a kanalizace

Vodovody a kanalizace Beroun žádají o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro plnění bazénů, zálivky, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

3. 8. 2018 Zobrazit více

Zákaz zalévání lidé nedodržují

Vodoprávní úřad vyhlásil v měsíci květnu opatřením obecné povahy zákaz odběru vody z povrchových vod pro potřeby zalévání zahrad, hřišť, napouštění bazénů atd.
Někteří lidé ale zákaz nedodržují. Vodoprávní úřad udělil několik vysokých pokut.

18. 7. 2018 Zobrazit více

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018Cesty do místa trvalého bydliště pro nový řidičský průkaz jsou minulostí
• Nový řidičský průkaz a paměťovou kartu do tachografu získáte nově na kterémkoliv úřadě obce s rozšířenou působností
• Při změně bydliště se řidičský průkaz už nemění
• K žádosti už nepotřebujete papírovou fotografii

27. 6. 2018 Zobrazit více

Opatření obecné povahy při nedostatku vody

Zákaz odběru povrchových vod z vodních toků v celém správním území ORP Hořovice z důvodu kritické hydrologické situace, a to pro účely mytí aut, zalévání hřišť, trávníků, napouštění nádrží a bazénů.

16. 5. 2018 Zobrazit více

Vyhodnocení bezpečnostní akce „Parkujte ohleduplně“ v Hořovicích

Příslušníci HZS Středočeského kraje z územního odboru Beroun se v pátek 13. dubna zaměřili na kontrolu průjezdnosti místních komunikací v Hořovicích. Společně se zástupci Městské policie začali v oblasti sídliště Višňovka.

18. 4. 2018 Zobrazit více