19. 1. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno, během dne až oblačno. Denní teploty -3 až 1°C. Noční teploty -5 až -9°C.

Svoz bioodpadu v zimním období (do 31.3.2019)

Informace společnost AVE CZ
Svoz bioodpadu bude uskutečňován v pondělí odpolední směnou.

17. 1. 2019 Zobrazit více

Poradenská činnost ZO Svazu neslyšících a nedoslýchavých v Hořovicích

Poradna se uskutečňuje vždy od 10:00 – 13:00 hod. první a třetí úterý v měsíci zasedací místnosti radnice výboru ZO Svazu neslyšících a nedoslýchavých v Hořovicích.

17. 1. 2019 Zobrazit více

Muž si objednal telefon přes inzerát, stal se obětí podvodníka

Policisté upozorňují, aby si lidé při objednávání zboží vždy ověřili věrohodnost prodávajícího a pokud možno neplatili zboží předem.

9. 1. 2019 Zobrazit více

Vloupání do vozidla – zloděj z něj odcizil batoh

Hořovičtí policisté pátrají po neznámém zloději, který se v Hořovicích vloupal do vozidla Škoda Superb.

9. 1. 2019 Zobrazit více

PODPOŘTE NÁS! Klubíčko Beroun z.ú.

Sportujte nebo choďte s EPPkou a pomozte tak Klubíčku rozšířit tréninkové pracoviště.

Nadace ČEZ podpořila projekt Klubíčka na rozšíření činností tréninkového pracoviště o pojízdnou kavárnu KlubkoCafé. Pomozte Klubíčku získat body v aplikaci EPP. Nadace ČEZ poté body přemění na peníze a věnuje Klubíčku 80.000 Kč na nákup kávovaru a mobilního stánku „na míru“.

Být hendikepovaný neznamená být neužitečný nebo nemoci naplnit určité životní cíle – třeba najít si práci, která mě bude bavit. A to je důvodem, proč NNO Klubíčko Beroun, z.ú. vedle sociálních služeb pro děti i dospělé se zdravotním postižením vytváří i tréninková a později i pracovní místa pro hendikepované. Až dosud se jednalo o pracovní pozice uklízeč a pomocný kuchař, administrativní pracovník a konzultant bezbariérovosti.

Od září budujeme tréninkové pracoviště na adrese Beroun, U Archivu 156. Zde vzniká cvičná kuchyňka, ve které budou klienti péct sladké a slané pečivo, a tvořivá dílna, kde budou klienti vyrábět různé malé dárkové předměty, jako třeba sypané čaje, vonné soli nebo ručně vyráběná mýdla. Produkty pak budou k dostání v pojízdné kavárně spolu s dobrou kávou, kterou budou zákazníkům připravovat klienti Klubíčka.

V tréninkovém pracovišti umožníme klientům získat nové praktické zkušenosti a pracovní návyky, klienti se zdokonalí v činnostech, které jsou jim blízké a ke kterým mají dispozice. Tím napomůžeme klientům najít nové možnosti seberealizace a zažít pocity úspěchu a uspokojení z práce.

Po absolvování tréninkového programu budou mít klienti možnost se stát zaměstnanci Sociálního podniku Klubák, z.ú., kde za svou práci budou pobírat mzdu.

Tím se rozšíří nabídka pracovního uplatnění o pozice pracovník tvořivé dílny a prodejce pojízdné kavárny KlubkoCa.

Klubíčko

7. 11. 2018 Zobrazit méně

Šetřete vodou, žádají Vodovody a kanalizace

Vodovody a kanalizace Beroun žádají o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro plnění bazénů, zálivky, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

3. 8. 2018 Zobrazit více

Zákaz zalévání lidé nedodržují

Vodoprávní úřad vyhlásil v měsíci květnu opatřením obecné povahy zákaz odběru vody z povrchových vod pro potřeby zalévání zahrad, hřišť, napouštění bazénů atd.
Někteří lidé ale zákaz nedodržují. Vodoprávní úřad udělil několik vysokých pokut.

18. 7. 2018 Zobrazit více

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018Cesty do místa trvalého bydliště pro nový řidičský průkaz jsou minulostí
• Nový řidičský průkaz a paměťovou kartu do tachografu získáte nově na kterémkoliv úřadě obce s rozšířenou působností
• Při změně bydliště se řidičský průkaz už nemění
• K žádosti už nepotřebujete papírovou fotografii

27. 6. 2018 Zobrazit více

Opatření obecné povahy při nedostatku vody

Zákaz odběru povrchových vod z vodních toků v celém správním území ORP Hořovice z důvodu kritické hydrologické situace, a to pro účely mytí aut, zalévání hřišť, trávníků, napouštění nádrží a bazénů.

16. 5. 2018 Zobrazit více

Vyhodnocení bezpečnostní akce „Parkujte ohleduplně“ v Hořovicích

Příslušníci HZS Středočeského kraje z územního odboru Beroun se v pátek 13. dubna zaměřili na kontrolu průjezdnosti místních komunikací v Hořovicích. Společně se zástupci Městské policie začali v oblasti sídliště Višňovka.

18. 4. 2018 Zobrazit více