21. 7. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 26 až 30°C. Noční teploty 16 až 12°C.

Zákaz zalévání lidé nedodržují

Vodoprávní úřad vyhlásil v měsíci květnu opatřením obecné povahy zákaz odběru vody z povrchových vod pro potřeby zalévání zahrad, hřišť, napouštění bazénů atd.
Někteří lidé ale zákaz nedodržují. Vodoprávní úřad udělil několik vysokých pokut.

18. 7. 2018 Zobrazit více

Plánované přerušení dodávky elektřiny 3.8.2018 v Hořovicích

ČEZ Distribuce, a.s. informuje o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve městě Hořovice - ul. Masarykova, nábřeží Hynka Šlosara , které se bude konat 3.8.2018.

16. 7. 2018 Zobrazit více

Plánované přerušení dodávky elektřiny 25.7.2018 v Hořovicích

ČEZ Distribuce informuje o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve městě Hořovice

9. 7. 2018 Zobrazit více

Dopravní uzavírka v ulici Klostermannova

V zastoupení firmy Lesostavby Beroun s.r.o. oznamujeme,
že od 9.7. – 30.9.2018 bude z důvodu provádění prací na sil.č. III/11710 v ulici Klostermannova v Hořovicích vyznačena částečná uzavírka pro vozidla do 3,5t a úplná uzavírka pro vozidla nad 3,5t (včetně BUS). Důvodem opatření je stavební činnost vrtné soupravy v křižovatce ulic Klostermannova a Spojovací, která vzhledem ke svým rozměrům ovlivní provoz ulicí Klostermannova.

Celková situace s uzavírkou a objízdnými trasami zde ke stažení

Při této uzavírce nebudou obsluhovány zastávky Hořovice, Valdek I, Hořovice, pila a Kotopeky, Tihava, u mostu a to na linkách C21 Hořovice – Beroun  a C45 Hořovice – Zadní Třebáň.

Investor stavby:                                                  VAK Beroun s.r.o.

Odpovědná organizace (zhotovitel):              LESOSTAVBY BEROUN, s.r.o

Průmyslová 527, 267 01  Králův Dvůr

Odpovědná osoba: Jiří Skalník,
                                                                              tel.č. 724 155 736

Dopravní opatření bude provádět firma :      ADSUM spol.s r.o.

Lidická 7, 273 51 Unhošť,

Odpovědná osoba:  Michal Gregor,
                     tel. 777 690 025

4. 7. 2018 Zobrazit méně

Část odboru TAD – řidičské průkazy bude uzavřena

Část odboru technický a dopravní Městského úřadu Hořovice – řidičské průkazy bude ve dnech čtvrtek a pátek 28. a 29. června uzavřena. Důvodem je přechod na nový systém.

27. 6. 2018 Zobrazit více

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018Cesty do místa trvalého bydliště pro nový řidičský průkaz jsou minulostí
• Nový řidičský průkaz a paměťovou kartu do tachografu získáte nově na kterémkoliv úřadě obce s rozšířenou působností
• Při změně bydliště se řidičský průkaz už nemění
• K žádosti už nepotřebujete papírovou fotografii

27. 6. 2018 Zobrazit více

Neseriozní metody

některých podomních obchodníků s energiemi

19. 6. 2018 Zobrazit více

Opatření obecné povahy při nedostatku vody

Zákaz odběru povrchových vod z vodních toků v celém správním území ORP Hořovice z důvodu kritické hydrologické situace, a to pro účely mytí aut, zalévání hřišť, trávníků, napouštění nádrží a bazénů.

16. 5. 2018 Zobrazit více

DOPIS STAROSTŮM - SPALNIČKY

Od začátku letošního roku je ve Středočeském kraji hlášených 13 případů onemocnění spalničkami. Jde o vysoce nakažlivé virové onemocnění, které se velmi snadno šíří vzdušnou cestou. Bezpečnostní rada Středočeského kraje apeluje na dodržování obecných preventivních hygienických opatření.

2. 5. 2018 Zobrazit více

Vyhodnocení bezpečnostní akce „Parkujte ohleduplně“ v Hořovicích

Příslušníci HZS Středočeského kraje z územního odboru Beroun se v pátek 13. dubna zaměřili na kontrolu průjezdnosti místních komunikací v Hořovicích. Společně se zástupci Městské policie začali v oblasti sídliště Višňovka.

18. 4. 2018 Zobrazit více