15. 10. 2018

skoroj

Bude jasno až skoro jasno, odpoledne přechodně až polojasno. Denní teploty 18 až 22°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Vyhodnocení bezpečnostní akce „Parkujte ohleduplně“ v Hořovicích

Příslušníci HZS Středočeského kraje z územního odboru Beroun se v pátek 13. dubna zaměřili na kontrolu průjezdnosti místních komunikací v Hořovicích. Společně se zástupci Městské policie začali v oblasti sídliště Višňovka.

18. 4. 2018 Zobrazit více

Zásobování vodou

Vážení občané,

vzhledem k blížícímu se období zvýšených nároků na odběry pitné vody Vás společně s firmou Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro plnění bazénů, zálivky, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

13. 4. 2018 Zobrazit více

Aktualizace komunitního plánu sociálních služeb města Hořovice a spádových obcí

CpKP střední Čechy od ledna 2018 realizuje projekt s názvem„Aktualizace komunitního plánu sociálních služeb města Hořovice a spádových obcí na období 2020 – 2024“, který je financován z EU prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

18. 1. 2018 Zobrazit více

První etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice

Na zveřejněných mapách je vyznačena první etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice.

2. 12. 2017 Zobrazit více

Parkujte v Hořovicích s mobilní aplikací ClickPark

Město Hořovice spustilo ve spolupráci se společností City Parking Group s.r.o. moderní platební online aplikaci pro platbu parkovného. Po renovaci stávajících parkovacích automatů nabízí tento nový parkovací systém spousty užitečných novinek. Kromě klasického placení mincemi v parkovacím automatu je nyní k dispozici i možnost platby bankovní kartou či pomocí unikátní mobilní aplikace ClickPark, která mění budoucnost parkování.

14. 11. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasVážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu - Mobilní rozhlas.

22. 2. 2017 Zobrazit více

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006Pracuje nonstop, je bezplatná a poskytuje diskrétně odborné rady.

18. 1. 2016 Zobrazit více

Informace pro podnikatele ohledně zákazu pochůzkového a podomního prodeje nebo poskytování služeb.

Plošným zákazem pochůzkového a podomního prodeje zboží nebo poskytování služeb se nevyčerpávají druhy podnikatelské činnosti mimo provozovnu, neboť právo podnikat může být pak i nadále realizováno jinými druhy prodeje v provozovnách (kamenných obchodech) i mimo provozovnu (na tržištích, tržních místech, ve stáncích, apod.)

Ing. Anna Křížková

vedoucí odboru OOŽÚ

25. 11. 2015 Zobrazit více

Informace k rušení příjmu pozemního televizního vysílání (DVB-T)

V souvislosti s budováním nových mobilních sítí LTE v České republice se objevují stížností občanů nebo obcí na rušení příjmu pozemního televizního vysílání (DVB-T). V některých lokalitách došlo přechodně k úplné ztrátě televizního signálu pro celé oblasti/čtvrti nebo jsou rušeny jednotlivé domácnosti.

23. 11. 2015 Zobrazit více