22. 5. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Opatření obecné povahy při nedostatku vody

Zákaz odběru povrchových vod z vodních toků v celém správním území ORP Hořovice z důvodu kritické hydrologické situace, a to pro účely mytí aut, zalévání hřišť, trávníků, napouštění nádrží a bazénů.

16. 5. 2018 Zobrazit více

DOPIS STAROSTŮM - SPALNIČKY

Od začátku letošního roku je ve Středočeském kraji hlášených 13 případů onemocnění spalničkami. Jde o vysoce nakažlivé virové onemocnění, které se velmi snadno šíří vzdušnou cestou. Bezpečnostní rada Středočeského kraje apeluje na dodržování obecných preventivních hygienických opatření.

2. 5. 2018 Zobrazit více

SVOZ OBJEMOVÉHO ODPADU A ŽELEZNÉHO ŠROTU

Městský úřad Hořovice
ve spolupráci s firmou AVE CZ odpadové hospodářství s.r.o. Hořovice

uskuteční od 13.6. do 28.6.2018

SVOZ OBJEMOVÉHO ODPADU A ŽELEZNÉHO ŠROTU

27. 4. 2018 Zobrazit více

Vyhodnocení bezpečnostní akce „Parkujte ohleduplně“ v Hořovicích

Příslušníci HZS Středočeského kraje z územního odboru Beroun se v pátek 13. dubna zaměřili na kontrolu průjezdnosti místních komunikací v Hořovicích. Společně se zástupci Městské policie začali v oblasti sídliště Višňovka.

18. 4. 2018 Zobrazit více

Zásobování vodou

Vážení občané,

vzhledem k blížícímu se období zvýšených nároků na odběry pitné vody Vás společně s firmou Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro plnění bazénů, zálivky, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

13. 4. 2018 Zobrazit více

Aktualizace komunitního plánu sociálních služeb města Hořovice a spádových obcí

CpKP střední Čechy od ledna 2018 realizuje projekt s názvem„Aktualizace komunitního plánu sociálních služeb města Hořovice a spádových obcí na období 2020 – 2024“, který je financován z EU prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost.

18. 1. 2018 Zobrazit více

OZNÁMENÍ o zrychlení internetu

V nedávné době došlo k velkým investicím do výstavby sítí a k úpravě telefonních ústředen, které zajišťují pokrytí naší obce O2 internetem...

9. 1. 2018 Zobrazit více

Přehled nejvýznamnějších změn Ceníku České pošty, s. p. k 1. 2. 2018

Česká pošta mění od 1. 2. 2018 ceny vybraných služeb, a to na základě následujících skutečností:

• Cílem cenových opatření u základních poštovních služeb je zachování stávajícího rozsahu i kvality těchto služeb a splnění legislativní povinnosti poskytovat základní poštovní služby za nákladově orientované ceny.
• Cenové úpravy u ostatních poštovních služeb mají za cíl zohlednit růst cen nákladových vstupů, inflace a mezd zaměstnanců ČP. U těchto dotčených služeb se cena neměnila po dobu delší než 5 let a současná výše tak přestává reflektovat aktuální tržní situaci.

Česká pošta navyšuje od února ceny vybraných služeb, a to pouze o nezbytnou částku tak, aby zajistila krytí nákladů spojených s poskytováním těchto služeb. V příloze se můžete seznámit s výčtem nejdůležitějších chystaných změn.

Kompletní aktuální ceník a aktuální znění Poštovních podmínek platných k 1.2.2018 najdete již od 1.1.2018 na našich webových stránkách www.ceskaposta.cz .

8. 1. 2018 Zobrazit více

První etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice

Na zveřejněných mapách je vyznačena první etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice.

2. 12. 2017 Zobrazit více