18. 10. 2018

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 10 až 6°C.

INFORMACE O PLÁNOVANÉM PŘERUŠENÍ DODÁVKY ELEKTŘINY

Jménem ČEZ Distribuce, a.s. si Vás dovolujeme informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny ve Vaší obci / Vašem městě: Hořovice, které se bude konat:
02.11.2018, 7:30 - 14:45

15. 10. 2018 Zobrazit více

Plánované přerušení dodávky elektřiny

ČEZ Distribuce, a.s. informuje o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v Hořovicích, které se bude konat 11.9.2018.

6. 9. 2018 Zobrazit více

Plánované přerušení dodávky elektřiny

ČEZ Distribuce, a.s. informuje o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v Hořovicích - dne 12.9.

23. 8. 2018 Zobrazit více

Šetřete vodou, žádají Vodovody a kanalizace

Vodovody a kanalizace Beroun žádají o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro plnění bazénů, zálivky, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

3. 8. 2018 Zobrazit více

Upozornění nejen pro příznivce a milovníky dechové hudby!

Jako každý rok i letos v srpnu odehraje dechový orchestr Hořovická muzika tři tradiční letní koncerty. První koncert se uskuteční ve čtvrtek 9. srpna od 17 hodin, další dva vždy za týden ve čtvrtek 16. a 23. srpna v sále hořovické radnice.

2. 8. 2018 Zobrazit více

Zákaz zalévání lidé nedodržují

Vodoprávní úřad vyhlásil v měsíci květnu opatřením obecné povahy zákaz odběru vody z povrchových vod pro potřeby zalévání zahrad, hřišť, napouštění bazénů atd.
Někteří lidé ale zákaz nedodržují. Vodoprávní úřad udělil několik vysokých pokut.

18. 7. 2018 Zobrazit více

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018Cesty do místa trvalého bydliště pro nový řidičský průkaz jsou minulostí
• Nový řidičský průkaz a paměťovou kartu do tachografu získáte nově na kterémkoliv úřadě obce s rozšířenou působností
• Při změně bydliště se řidičský průkaz už nemění
• K žádosti už nepotřebujete papírovou fotografii

27. 6. 2018 Zobrazit více

Neseriozní metody

některých podomních obchodníků s energiemi

19. 6. 2018 Zobrazit více

Opatření obecné povahy při nedostatku vody

Zákaz odběru povrchových vod z vodních toků v celém správním území ORP Hořovice z důvodu kritické hydrologické situace, a to pro účely mytí aut, zalévání hřišť, trávníků, napouštění nádrží a bazénů.

16. 5. 2018 Zobrazit více