16. 2. 2019

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Ráno místy mlhy nebo zataženo nízkou oblačností. Denní teploty 9 až 13°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Šetřete vodou, žádají Vodovody a kanalizace

Vodovody a kanalizace Beroun žádají o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro plnění bazénů, zálivky, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

3. 8. 2018 Zobrazit více

Zákaz zalévání lidé nedodržují

Vodoprávní úřad vyhlásil v měsíci květnu opatřením obecné povahy zákaz odběru vody z povrchových vod pro potřeby zalévání zahrad, hřišť, napouštění bazénů atd.
Někteří lidé ale zákaz nedodržují. Vodoprávní úřad udělil několik vysokých pokut.

18. 7. 2018 Zobrazit více

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018

Řidičské průkazy nově od 1.7.2018Cesty do místa trvalého bydliště pro nový řidičský průkaz jsou minulostí
• Nový řidičský průkaz a paměťovou kartu do tachografu získáte nově na kterémkoliv úřadě obce s rozšířenou působností
• Při změně bydliště se řidičský průkaz už nemění
• K žádosti už nepotřebujete papírovou fotografii

27. 6. 2018 Zobrazit více

Opatření obecné povahy při nedostatku vody

Zákaz odběru povrchových vod z vodních toků v celém správním území ORP Hořovice z důvodu kritické hydrologické situace, a to pro účely mytí aut, zalévání hřišť, trávníků, napouštění nádrží a bazénů.

16. 5. 2018 Zobrazit více

Vyhodnocení bezpečnostní akce „Parkujte ohleduplně“ v Hořovicích

Příslušníci HZS Středočeského kraje z územního odboru Beroun se v pátek 13. dubna zaměřili na kontrolu průjezdnosti místních komunikací v Hořovicích. Společně se zástupci Městské policie začali v oblasti sídliště Višňovka.

18. 4. 2018 Zobrazit více

Aktualizace komunitního plánu sociálních služeb města Hořovice a spádových obcí

Informace na web příjemce a partnera k projektu

na období 2020 – 2024“

CpKP střední Čechy od ledna 2018 realizuje projekt s názvem„Aktualizace komunitního plánu sociálních služeb města Hořovice a spádových obcí na období 2020 – 2024“, který je financován z EU prostřednictvím Operačního programu Zaměstnanost. Projekt bude realizován po dobu dvou let a to od ledna 2018 do prosince 2019. Město Hořovice vystupuje v projektu jako partner bez finančního příspěvku.

Cílem projektu je zvýšení dostupnosti a podpory služeb reagujících na potřeby osob ohroženýchsociálním vyloučením a sociálně vyloučených prostřednictvím realizace procesu plánování dostupnosti sociálních a návazných služeb na území ORP Hořovice, a to formou vyhodnocení současného plánu a aktualizace komunitního plánu rozvoje sociálních a návazných služeb ORP Hořovice.

Cíle bude dosaženo prostřednictvím realizace aktivit:

• Zpracování analytických podkladů
  • Podpora spolupráce v území
  • Vyhodnocení platného plánu, zpracování aktuálního Plánu a akčních plánů
  • Zpracování informačních materiálů pro cílové skupiny projektu
  • Realizace vzdělávání účastníků procesu plánování
  • Monitoring a nastavování financování pro celé území

V rámci projektu bude vytvořen Komunitní plán sociálních služeb města Hořovice a spádových obcí na období 2020-2024 a Akční plány na roky 2019 a 2020-2021. Dále vznikne Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb v tištěné a elektronické podobě, 4 druhy letáků a 2 videospoty informující
o možnostech a způsobech poskytování pomoci na území mikroregionu.

Kontaktní osoba: Petra Štěpová, petra.stepova@cpkp.cz, tel.: 773 661 130

Bc. Michaela Mužíková, michaela.muzikova@cpkp.cz,
                                                                           tel: 725 985 856

Alena Ratajová, DiS.: ratajova@mesto-horovice.cz,
                                                                     tel: 778 766 918

Projekt č. CZ.03.2.63/0.0/0.0/16_063/0006561

Logo OPZ barevné

18. 1. 2018 Zobrazit méně

První etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice

Na zveřejněných mapách je vyznačena první etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice.

2. 12. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasVážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu - Mobilní rozhlas.

22. 2. 2017 Zobrazit více

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006Pracuje nonstop, je bezplatná a poskytuje diskrétně odborné rady.

18. 1. 2016 Zobrazit více

Informace pro podnikatele ohledně zákazu pochůzkového a podomního prodeje nebo poskytování služeb.

Plošným zákazem pochůzkového a podomního prodeje zboží nebo poskytování služeb se nevyčerpávají druhy podnikatelské činnosti mimo provozovnu, neboť právo podnikat může být pak i nadále realizováno jinými druhy prodeje v provozovnách (kamenných obchodech) i mimo provozovnu (na tržištích, tržních místech, ve stáncích, apod.)

Ing. Anna Křížková

vedoucí odboru OOŽÚ