20. 11. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, místy přeháňky nebo slabý déšť, od 400m srážky sněhové. Denní teploty 2 až 6°C. Noční teploty 0 až -4°C.

Outletový výprodej Volansky Fashion

Ve středu 22.listopadu pořádá český výrobce klasické konfekce Volansky Fashion ve společenském domě Hořovice outletový výprodej. Nabízí zimní kabáty, bundy, obleky a mnoho dalšího - to vše za výprodejové ceny. Otevírací doba je od 10-18 hodin.

10. 11. 2017 Zobrazit více

Obnova obecního a krajského majetku po živelních pohromách v roce 2017

V souvislosti s vichřicí ve dnech 28. a 29. října zveřejnilo MMR výzvu k předkládání žádostí o dotaci na obnovu obecního a krajského majetku.

3. 11. 2017 Zobrazit více

Když jde o život, přeparkovat nestihnete

Preventivní akce "Když jde o život, přeparkovat nestihnete" se v Hořovicích a v Berouně uskutečnila 12. září. 2017

17. 10. 2017 Zobrazit více

Celostátní průzkum dopravního chování

Během letošního podzimu a příštího jara se v celé České republice uskuteční dosud
nejrozsáhlejší průzkum zaměřený na dopravu a její budoucnost (tzv. průzkum dopravního
chování). Cílem průzkumu je získat informace pro efektivní plánování dopravy
a dopravních staveb a s ním spjatému rozvoji obcí, regionů i státu jako takového.
Sběr dat bude probíhat formou osobních návštěv profesionálně vyškolených tazatelů, kteří
jsou vázáni etickým kodexem a mlčenlivostí. Otázky v dotazníku se budou týkat VaŠeho
každodenního dopravního chování, kupříkladu jaké dopravní prostředky volíte, jak daleko
dojíždíted o práce. Vaše odpovědi budou sloužit pouze pro účelyt ohoto průzkumu
a nebudou dostupné žádné třetí straně, lnformace budou vyhodnocovány anonymně
a nebude tak možné spojit konkrétní osobu s konkrétní odpovědí....

22. 9. 2017 Zobrazit více

ZÁKAZ ODBĚRU POVRCHOVÝCH VOD

Vážení občané,

vzhledem k současnému déle trvajícímu období s minimem srážek a s tím spojeným nedostatkem vody ve vodních tocích, Městský úřad Hořovice, odbor výstavby a životního prostředí, jako příslušný vodoprávní úřad s okamžitou platností vyhlašuje až do odvolání zákaz odběru povrchových vod

26. 6. 2017 Zobrazit více

Žádost o šetření pitnou vodou

Vážení občané,

vzhledem k vysoce nadprůměrným spotřebám vody Vás společně se společností Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro zálivky, plnění bazénů, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

29. 5. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasVážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu - Mobilní rozhlas.

22. 2. 2017 Zobrazit více

etržby

Elektronická evidence tržeb

21. 6. 2016 Zobrazit více

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006Pracuje nonstop, je bezplatná a poskytuje diskrétně odborné rady.

18. 1. 2016 Zobrazit více