18. 12. 2017

oblacnosesnez

Bude polojasno až oblačno, ojediněle sněhové přeháňky. Denní teploty -2 až 2°C. Noční teploty -2 až -6°C.

Městský úřad Hořovice informuje: Proveďte kontrolu vašich dokladů

O cestovní pas lze požádat kdykoliv v průběhu platnosti dokladu. O občanský průkaz lze bezplatně požádat již 6 měsíců před vyznačeným koncem platnosti, na základě stávajícího občanského průkazu.

13. 12. 2017 Zobrazit více

První etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice

Na zveřejněných mapách je vyznačena první etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice.

2. 12. 2017 Zobrazit více

Parkujte v Hořovicích s mobilní aplikací ClickPark

Město Hořovice spustilo ve spolupráci se společností City Parking Group s.r.o. moderní platební online aplikaci pro platbu parkovného. Po renovaci stávajících parkovacích automatů nabízí tento nový parkovací systém spousty užitečných novinek. Kromě klasického placení mincemi v parkovacím automatu je nyní k dispozici i možnost platby bankovní kartou či pomocí unikátní mobilní aplikace ClickPark, která mění budoucnost parkování.

14. 11. 2017 Zobrazit více

Obnova obecního a krajského majetku po živelních pohromách v roce 2017

V souvislosti s vichřicí ve dnech 28. a 29. října zveřejnilo MMR výzvu k předkládání žádostí o dotaci na obnovu obecního a krajského majetku.

3. 11. 2017 Zobrazit více

Když jde o život, přeparkovat nestihnete

Preventivní akce "Když jde o život, přeparkovat nestihnete" se v Hořovicích a v Berouně uskutečnila 12. září. 2017

17. 10. 2017 Zobrazit více

Celostátní průzkum dopravního chování

Během letošního podzimu a příštího jara se v celé České republice uskuteční dosud
nejrozsáhlejší průzkum zaměřený na dopravu a její budoucnost (tzv. průzkum dopravního
chování). Cílem průzkumu je získat informace pro efektivní plánování dopravy
a dopravních staveb a s ním spjatému rozvoji obcí, regionů i státu jako takového.
Sběr dat bude probíhat formou osobních návštěv profesionálně vyškolených tazatelů, kteří
jsou vázáni etickým kodexem a mlčenlivostí. Otázky v dotazníku se budou týkat VaŠeho
každodenního dopravního chování, kupříkladu jaké dopravní prostředky volíte, jak daleko
dojíždíted o práce. Vaše odpovědi budou sloužit pouze pro účelyt ohoto průzkumu
a nebudou dostupné žádné třetí straně, lnformace budou vyhodnocovány anonymně
a nebude tak možné spojit konkrétní osobu s konkrétní odpovědí....

22. 9. 2017 Zobrazit více

ZÁKAZ ODBĚRU POVRCHOVÝCH VOD

Vážení občané,

vzhledem k současnému déle trvajícímu období s minimem srážek a s tím spojeným nedostatkem vody ve vodních tocích, Městský úřad Hořovice, odbor výstavby a životního prostředí, jako příslušný vodoprávní úřad s okamžitou platností vyhlašuje až do odvolání zákaz odběru povrchových vod

26. 6. 2017 Zobrazit více

Žádost o šetření pitnou vodou

Vážení občané,

vzhledem k vysoce nadprůměrným spotřebám vody Vás společně se společností Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro zálivky, plnění bazénů, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

29. 5. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasVážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu - Mobilní rozhlas.

22. 2. 2017 Zobrazit více

etržby