22. 10. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, ojediněle přeháňky, na Moravě a ve Slezsku zpočátku občasný déšť. Denní teploty 14 až 18°C. Noční teploty 10 až 6°C.

Když jde o život, přeparkovat nestihnete

Preventivní akce "Když jde o život, přeparkovat nestihnete" se v Hořovicích a v Berouně uskutečnila 12. září. 2017

17. 10. 2017 Zobrazit více

Celostátní průzkum dopravního chování

Během letošního podzimu a příštího jara se v celé České republice uskuteční dosud
nejrozsáhlejší průzkum zaměřený na dopravu a její budoucnost (tzv. průzkum dopravního
chování). Cílem průzkumu je získat informace pro efektivní plánování dopravy
a dopravních staveb a s ním spjatému rozvoji obcí, regionů i státu jako takového.
Sběr dat bude probíhat formou osobních návštěv profesionálně vyškolených tazatelů, kteří
jsou vázáni etickým kodexem a mlčenlivostí. Otázky v dotazníku se budou týkat VaŠeho
každodenního dopravního chování, kupříkladu jaké dopravní prostředky volíte, jak daleko
dojíždíted o práce. Vaše odpovědi budou sloužit pouze pro účelyt ohoto průzkumu
a nebudou dostupné žádné třetí straně, lnformace budou vyhodnocovány anonymně
a nebude tak možné spojit konkrétní osobu s konkrétní odpovědí....

22. 9. 2017 Zobrazit více

Dotace pro sociální oblast

Do části webu radnice / Dotace / Dotace pro sociální oblast byly umístěny nové dokumenty

31. 8. 2017 Zobrazit více

ZÁKAZ ODBĚRU POVRCHOVÝCH VOD

Vážení občané,

vzhledem k současnému déle trvajícímu období s minimem srážek a s tím spojeným nedostatkem vody ve vodních tocích, Městský úřad Hořovice, odbor výstavby a životního prostředí, jako příslušný vodoprávní úřad s okamžitou platností vyhlašuje až do odvolání zákaz odběru povrchových vod

26. 6. 2017 Zobrazit více

Žádost o šetření pitnou vodou

Vážení občané,

vzhledem k vysoce nadprůměrným spotřebám vody Vás společně se společností Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro zálivky, plnění bazénů, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

29. 5. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasVážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu - Mobilní rozhlas.

22. 2. 2017 Zobrazit více

etržby

Elektronická evidence tržeb

21. 6. 2016 Zobrazit více

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006Pracuje nonstop, je bezplatná a poskytuje diskrétně odborné rady.

18. 1. 2016 Zobrazit více

Informace pro podnikatele ohledně zákazu pochůzkového a podomního prodeje nebo poskytování služeb.

Plošným zákazem pochůzkového a podomního prodeje zboží nebo poskytování služeb se nevyčerpávají druhy podnikatelské činnosti mimo provozovnu, neboť právo podnikat může být pak i nadále realizováno jinými druhy prodeje v provozovnách (kamenných obchodech) i mimo provozovnu (na tržištích, tržních místech, ve stáncích, apod.)

Ing. Anna Křížková

vedoucí odboru OOŽÚ

25. 11. 2015 Zobrazit více

Informace k rušení příjmu pozemního televizního vysílání (DVB-T)

V souvislosti s budováním nových mobilních sítí LTE v České republice se objevují stížností občanů nebo obcí na rušení příjmu pozemního televizního vysílání (DVB-T). V některých lokalitách došlo přechodně k úplné ztrátě televizního signálu pro celé oblasti/čtvrti nebo jsou rušeny jednotlivé domácnosti.

23. 11. 2015 Zobrazit více