26. 7. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, ojediněle přeháňky, v Čechách od západu postupně až zataženo, místy déšť. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

Dovolujeme si Vás informovat o plánovaném přerušení dodávky elektřiny v souladu s ustanovením § 25, odst. 3, písm. c), bod 5. /týkajícím se účastníků trhu s elektřinou/ a písm. d), bod 6. /týkajícím se výroben/, zákona č. 458/2000 Sb., v platném znění, týkající se:

dne : 22.08.2017 od : 11:00 hod do : 15:45 hod.
v lokalitě : Hořovice - Hořovice

Časový rozsah přerušení dodávky elektřiny je stanoven pouze na nezbytně nutnou dobu.

Výše uvedené informace budou 15 dní před plánovaným přerušením dodávek elektřiny k dispozici na internetových stránkách www.cezdistribuce.cz v záložce Odstávky a následně také rozmístěny v dotčených lokalitách formou oznámení.

25. 7. 2017 Zobrazit více

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny 17. 8. 2017

dne : 17.08.2017 od : 07:15 hod do : 17:00 hod.
v lokalitě : Hořovice - Hořovice

21. 7. 2017 Zobrazit více

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 9. srpna

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny dne 09.08.2017 od 08:30 do 13:00 hodin

10. 7. 2017 Zobrazit více

ZÁKAZ ODBĚRU POVRCHOVÝCH VOD

Vážení občané,

vzhledem k současnému déle trvajícímu období s minimem srážek a s tím spojeným nedostatkem vody ve vodních tocích, Městský úřad Hořovice, odbor výstavby a životního prostředí, jako příslušný vodoprávní úřad s okamžitou platností vyhlašuje až do odvolání zákaz odběru povrchových vod

26. 6. 2017 Zobrazit více

Žádost o šetření pitnou vodou

Vážení občané,

vzhledem k vysoce nadprůměrným spotřebám vody Vás společně se společností Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro zálivky, plnění bazénů, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

29. 5. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasVážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu - Mobilní rozhlas.

22. 2. 2017 Zobrazit více

etržby

Elektronická evidence tržeb

21. 6. 2016 Zobrazit více

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006Pracuje nonstop, je bezplatná a poskytuje diskrétně odborné rady.

18. 1. 2016 Zobrazit více

Informace pro podnikatele ohledně zákazu pochůzkového a podomního prodeje nebo poskytování služeb.

Plošným zákazem pochůzkového a podomního prodeje zboží nebo poskytování služeb se nevyčerpávají druhy podnikatelské činnosti mimo provozovnu, neboť právo podnikat může být pak i nadále realizováno jinými druhy prodeje v provozovnách (kamenných obchodech) i mimo provozovnu (na tržištích, tržních místech, ve stáncích, apod.)

Ing. Anna Křížková

vedoucí odboru OOŽÚ

25. 11. 2015 Zobrazit více

Informace k rušení příjmu pozemního televizního vysílání (DVB-T)

V souvislosti s budováním nových mobilních sítí LTE v České republice se objevují stížností občanů nebo obcí na rušení příjmu pozemního televizního vysílání (DVB-T). V některých lokalitách došlo přechodně k úplné ztrátě televizního signálu pro celé oblasti/čtvrti nebo jsou rušeny jednotlivé domácnosti.

23. 11. 2015 Zobrazit více