18. 11. 2017

oblacnosde

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky, od 500m srážky sněhové. Denní teploty 3 až 7°C. Noční teploty 2 až -2°C.

Parkujte v Hořovicích s mobilní aplikací ClickPark

Město Hořovice spustilo ve spolupráci se společností City Parking Group s.r.o. moderní platební online aplikaci pro platbu parkovného. Po renovaci stávajících parkovacích automatů nabízí tento nový parkovací systém spousty užitečných novinek. Kromě klasického placení mincemi v parkovacím automatu je nyní k dispozici i možnost platby bankovní kartou či pomocí unikátní mobilní aplikace ClickPark, která mění budoucnost parkování.

14. 11. 2017 Zobrazit více

Outletový výprodej Volansky Fashion

Ve středu 22.listopadu pořádá český výrobce klasické konfekce Volansky Fashion ve společenském domě Hořovice outletový výprodej. Nabízí zimní kabáty, bundy, obleky a mnoho dalšího - to vše za výprodejové ceny. Otevírací doba je od 10-18 hodin.

10. 11. 2017 Zobrazit více

Obnova obecního a krajského majetku po živelních pohromách v roce 2017

V souvislosti s vichřicí ve dnech 28. a 29. října zveřejnilo MMR výzvu k předkládání žádostí o dotaci na obnovu obecního a krajského majetku.

3. 11. 2017 Zobrazit více

Když jde o život, přeparkovat nestihnete

Preventivní akce "Když jde o život, přeparkovat nestihnete" se v Hořovicích a v Berouně uskutečnila 12. září. 2017

17. 10. 2017 Zobrazit více

Celostátní průzkum dopravního chování

Během letošního podzimu a příštího jara se v celé České republice uskuteční dosud
nejrozsáhlejší průzkum zaměřený na dopravu a její budoucnost (tzv. průzkum dopravního
chování). Cílem průzkumu je získat informace pro efektivní plánování dopravy
a dopravních staveb a s ním spjatému rozvoji obcí, regionů i státu jako takového.
Sběr dat bude probíhat formou osobních návštěv profesionálně vyškolených tazatelů, kteří
jsou vázáni etickým kodexem a mlčenlivostí. Otázky v dotazníku se budou týkat VaŠeho
každodenního dopravního chování, kupříkladu jaké dopravní prostředky volíte, jak daleko
dojíždíted o práce. Vaše odpovědi budou sloužit pouze pro účelyt ohoto průzkumu
a nebudou dostupné žádné třetí straně, lnformace budou vyhodnocovány anonymně
a nebude tak možné spojit konkrétní osobu s konkrétní odpovědí....

22. 9. 2017 Zobrazit více

ZÁKAZ ODBĚRU POVRCHOVÝCH VOD

Vážení občané,

vzhledem k současnému déle trvajícímu období s minimem srážek a s tím spojeným nedostatkem vody ve vodních tocích, Městský úřad Hořovice, odbor výstavby a životního prostředí, jako příslušný vodoprávní úřad s okamžitou platností vyhlašuje až do odvolání zákaz odběru povrchových vod

26. 6. 2017 Zobrazit více

Žádost o šetření pitnou vodou

Vážení občané,

vzhledem k vysoce nadprůměrným spotřebám vody Vás společně se společností Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro zálivky, plnění bazénů, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

29. 5. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasPhone

Vážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu -  Mobilní rozhlas.
Tato služba reflektuje komunikační trendy 21. století.
Díky ní budete vždy včas informování formou SMS, e-mailu nebo hlasové zprávy o důležitých aktualitách nebo krizové situaci (povodně, krupobití, výpadky energií atd.).

Služba Mobilní rozhlas je občanům poskytována ZDARMA!

Jak se mohu zaregistrovat?

• Přes registrační formulář na adrese: horovice.mobilnirozhlas.cz
  • Vyplněním registračního ústřižku
     - leták potom stačí doručit na obecní úřad
  • Obyvatelé registrovaní v databázi stávajícího Infokanálu budou automaticky převedeni do databáze Mobilního rozhlasu!

Registrační ústřižek zde ke stažení

ústřižek

22. 2. 2017 Zobrazit méně

etržby

Elektronická evidence tržeb

21. 6. 2016 Zobrazit více

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006Pracuje nonstop, je bezplatná a poskytuje diskrétně odborné rady.

18. 1. 2016 Zobrazit více