21. 4. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 24 až 28°C. Noční teploty 11 až 7°C.

OZNÁMENÍ o zrychlení internetu

V nedávné době došlo k velkým investicím do výstavby sítí a k úpravě telefonních ústředen, které zajišťují pokrytí naší obce O2 internetem...

9. 1. 2018 Zobrazit více

Přehled nejvýznamnějších změn Ceníku České pošty, s. p. k 1. 2. 2018

Česká pošta mění od 1. 2. 2018 ceny vybraných služeb, a to na základě následujících skutečností:

• Cílem cenových opatření u základních poštovních služeb je zachování stávajícího rozsahu i kvality těchto služeb a splnění legislativní povinnosti poskytovat základní poštovní služby za nákladově orientované ceny.
• Cenové úpravy u ostatních poštovních služeb mají za cíl zohlednit růst cen nákladových vstupů, inflace a mezd zaměstnanců ČP. U těchto dotčených služeb se cena neměnila po dobu delší než 5 let a současná výše tak přestává reflektovat aktuální tržní situaci.

Česká pošta navyšuje od února ceny vybraných služeb, a to pouze o nezbytnou částku tak, aby zajistila krytí nákladů spojených s poskytováním těchto služeb. V příloze se můžete seznámit s výčtem nejdůležitějších chystaných změn.

Kompletní aktuální ceník a aktuální znění Poštovních podmínek platných k 1.2.2018 najdete již od 1.1.2018 na našich webových stránkách www.ceskaposta.cz .

8. 1. 2018 Zobrazit více

Městský úřad Hořovice informuje: Proveďte kontrolu vašich dokladů

O cestovní pas lze požádat kdykoliv v průběhu platnosti dokladu. O občanský průkaz lze bezplatně požádat již 6 měsíců před vyznačeným koncem platnosti, na základě stávajícího občanského průkazu.

13. 12. 2017 Zobrazit více

První etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice

Na zveřejněných mapách je vyznačena první etapa řešení zákazu tranzitní dopravy přes město Hořovice.

2. 12. 2017 Zobrazit více

Parkujte v Hořovicích s mobilní aplikací ClickPark

Město Hořovice spustilo ve spolupráci se společností City Parking Group s.r.o. moderní platební online aplikaci pro platbu parkovného. Po renovaci stávajících parkovacích automatů nabízí tento nový parkovací systém spousty užitečných novinek. Kromě klasického placení mincemi v parkovacím automatu je nyní k dispozici i možnost platby bankovní kartou či pomocí unikátní mobilní aplikace ClickPark, která mění budoucnost parkování.

14. 11. 2017 Zobrazit více

ZÁKAZ ODBĚRU POVRCHOVÝCH VOD

Vážení občané,

vzhledem k současnému déle trvajícímu období s minimem srážek a s tím spojeným nedostatkem vody ve vodních tocích, Městský úřad Hořovice, odbor výstavby a životního prostředí, jako příslušný vodoprávní úřad s okamžitou platností vyhlašuje až do odvolání zákaz odběru povrchových vod

26. 6. 2017 Zobrazit více

Žádost o šetření pitnou vodou

Vážení občané,

vzhledem k vysoce nadprůměrným spotřebám vody Vás společně se společností Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro zálivky, plnění bazénů, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

29. 5. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasPhone

Vážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu -  Mobilní rozhlas.
Tato služba reflektuje komunikační trendy 21. století.
Díky ní budete vždy včas informování formou SMS, e-mailu nebo hlasové zprávy o důležitých aktualitách nebo krizové situaci (povodně, krupobití, výpadky energií atd.).

Služba Mobilní rozhlas je občanům poskytována ZDARMA!

Jak se mohu zaregistrovat?

• Přes registrační formulář na adrese: horovice.mobilnirozhlas.cz
  • Vyplněním registračního ústřižku
     - leták potom stačí doručit na obecní úřad
  • Obyvatelé registrovaní v databázi stávajícího Infokanálu budou automaticky převedeni do databáze Mobilního rozhlasu!

Registrační ústřižek zde ke stažení

ústřižek

22. 2. 2017 Zobrazit méně

etržby

Elektronická evidence tržeb

21. 6. 2016 Zobrazit více

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006Pracuje nonstop, je bezplatná a poskytuje diskrétně odborné rady.

18. 1. 2016 Zobrazit více