23. 9. 2017

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, od SV místy přeháňky nebo déšť. Denní teploty 13 až 17°C. Noční teploty 9 až 5°C.

Žádost o šetření pitnou vodou

Vážení občané,

vzhledem k vysoce nadprůměrným spotřebám vody Vás společně se společností Vodovody a kanalizace Beroun, a.s. žádáme o šetření vodou z veřejného vodovodu. Tato voda není určena pro zálivky, plnění bazénů, mytí aut apod., je primárně určena pro zásobování obyvatelstva pitnou vodou a jejího využití k hygieně.

29. 5. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasPhone

Vážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu -  Mobilní rozhlas.
Tato služba reflektuje komunikační trendy 21. století.
Díky ní budete vždy včas informování formou SMS, e-mailu nebo hlasové zprávy o důležitých aktualitách nebo krizové situaci (povodně, krupobití, výpadky energií atd.).

Služba Mobilní rozhlas je občanům poskytována ZDARMA!

Jak se mohu zaregistrovat?

• Přes registrační formulář na adrese: horovice.mobilnirozhlas.cz
  • Vyplněním registračního ústřižku
     - leták potom stačí doručit na obecní úřad
  • Obyvatelé registrovaní v databázi stávajícího Infokanálu budou automaticky převedeni do databáze Mobilního rozhlasu!

Registrační ústřižek zde ke stažení

ústřižek

22. 2. 2017 Zobrazit méně

etržby

Elektronická evidence tržeb

21. 6. 2016 Zobrazit více

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006Pracuje nonstop, je bezplatná a poskytuje diskrétně odborné rady.

18. 1. 2016 Zobrazit více

Informace pro podnikatele ohledně zákazu pochůzkového a podomního prodeje nebo poskytování služeb.

Plošným zákazem pochůzkového a podomního prodeje zboží nebo poskytování služeb se nevyčerpávají druhy podnikatelské činnosti mimo provozovnu, neboť právo podnikat může být pak i nadále realizováno jinými druhy prodeje v provozovnách (kamenných obchodech) i mimo provozovnu (na tržištích, tržních místech, ve stáncích, apod.)

Ing. Anna Křížková

vedoucí odboru OOŽÚ

25. 11. 2015 Zobrazit více

Informace k rušení příjmu pozemního televizního vysílání (DVB-T)

V souvislosti s budováním nových mobilních sítí LTE v České republice se objevují stížností občanů nebo obcí na rušení příjmu pozemního televizního vysílání (DVB-T). V některých lokalitách došlo přechodně k úplné ztrátě televizního signálu pro celé oblasti/čtvrti nebo jsou rušeny jednotlivé domácnosti.

23. 11. 2015 Zobrazit více

Poradenská linka pro členy odborů, zaměstnance i zaměstnavatele...

Poradenská linka pro členy odborů, zaměstnance i zaměstnavatele 840 888 233

26. 4. 2010 Zobrazit více

Ztratil se Vám pes? Nebo jste nalezli ve Vašem městě (obci) toulavého psa?

Kontaktujte nás!
Zvířecí pohoda o.s.