Překladač

29. 3. 2017

obl

Bude polojasno až oblačno. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 6 až 2°C.

Oznámení o plánovaném přerušení dodávky elektřiny

dne: 24.04.2017 od: 07:20 hod do: 15:00 hod. v lokalitě : Hořovice - část obce: Hořovice

29. 3. 2017 Zobrazit více

Oznámení o havárii vodovodního řadu - Hořovice

•ul. Klostermannova

•ul. U Koupaliště
•ul. Konečná
•ul. Letenská
•ul. Tyršova
•ul. Spojovací

21. 3. 2017 Zobrazit více

Pozvánka na otevření Sportovní haly

Město Hořovice
vás srdečně zve na slavnostní setkání při příležitosti veřejného ukončení projektu „ Sportovní haly v Hořovicích“.

9. 3. 2017 Zobrazit více

Mobilní rozhlas

Mobilní rozhlasVážení občané, v souvislosti se zkvalitňováním služeb v našem městě a zlepšováním informovanosti občanů a komunikace s nimi zavádíme novou informační službu - Mobilní rozhlas.

22. 2. 2017 Zobrazit více

Výběrové šetření v domácnostech

Výběrové šetření v domácnostech - Životní podmínky 2017 zde ke stažení

6. 2. 2017 Zobrazit méně

Vítání občánků

V sobotu 29. dubna 2016 se bude konat na hořovickém zámku „Vítání nových občánků města Hořovice“.

2. 2. 2017 Zobrazit více

Informace pro veřejnost k nákaze aviární influenzy (ptačí chřipky)

V České republice byl po téměř deseti letech potvrzen výskyt vysocepatogenní aviární influenzy (ptačí chřipky).

Vysocepatogenní ptačí chřipka subtypu H5N8 se šíří Evropou. Nákaza je potvrzována u nalezených uhynulých volně žijících ptáků a také v chovech drůbeže. Je potřeba věnovat zvýšenou pozornost dodržování zásad biologické bezpečnosti a preventivních opatření v chovech drůbeže.

4. 1. 2017 Zobrazit více

etržby

Elektronická evidence tržeb

21. 6. 2016 Zobrazit více

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006

Linka pomoci obětem kriminality a domácího násilí má číslo 116 006Pracuje nonstop, je bezplatná a poskytuje diskrétně odborné rady.

18. 1. 2016 Zobrazit více

Informace pro podnikatele ohledně zákazu pochůzkového a podomního prodeje nebo poskytování služeb.

Plošným zákazem pochůzkového a podomního prodeje zboží nebo poskytování služeb se nevyčerpávají druhy podnikatelské činnosti mimo provozovnu, neboť právo podnikat může být pak i nadále realizováno jinými druhy prodeje v provozovnách (kamenných obchodech) i mimo provozovnu (na tržištích, tržních místech, ve stáncích, apod.)

Ing. Anna Křížková

vedoucí odboru OOŽÚ